Widząc życie jako dar ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Widząc życie jako dar ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jest to najlepsze możliwe podejście do życia, gdy operujecie z pozycji, że każda chwila, którą tu spędzacie, jest darem. Często wasze życie może wydawać się wyrokiem i często mówiono wam, że wasze życie jest próbą. Ale co, jeśli bycie tutaj, to absolutnie najbardziej ekscytujące doświadczenie, jakie możecie mieć?

Zaufajcie nam, gdy mówimy, że wiedzieliście, że chcecie przejechać się rollercoasterem Ziemi przed inkarnacją tutaj. Teraz, jeśli jesteście naprawdę ugruntowani w swoim fizycznym ciele i świadomie oddychacie, macie wszystko, czego potrzebujecie, aby maksymalnie wykorzystać moment, w którym jesteście. Ćwicząc uważność i będąc obecnym, są to podejścia najświętszego z ludzi na waszej planecie.

Kiedy macie okazję doświadczyć czegoś i inwestujecie w to wszystko, kim jesteście, to doświadczenie może stać się wszystkim, czym chcecie by się stało. W ten sposób tworzycie swoją rzeczywistość. Nie tworzycie swojej rzeczywistości tylko po to, abyście mogli żyć czymś, co chcecie żyć w przyszłości. Tworzycie swoją rzeczywistość w chwili, w której żyjecie, a następnie dzięki swojej świadomości możecie rozciągnąć tę chwilę, aby stała się waszym następnym teraz, następnym i następnym.

Sugerujemy, że zaczynacie postrzegać życie na planecie Ziemia jako dar i że porzucacie walkę. Uwalnianie jest bardzo duchowym aktem, ale nie oznacza rezygnacji z życia, w którym chcecie żyć. Oznacza to puszczenie idei, że nie żyjecie teraz tym życiem.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/seeing-life-as-a-gift-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.