Zgodność wibracyjna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Zgodność wibracyjna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliście w procesie uwalniania wszystkich swoich nawyków myślowych, wszystkich swoich wierzeń i wszystkich swoich działań, które są sprzeczne z określonym celem. Teraz większość z was ma określony cel, że chcecie zmienić swoją świadomość. Niektórzy z was mają także inne cele, ale wszyscy szukają czegoś, czy to jest służenie innym, czy też życie z radością i łatwością. A u niektórych z was można zobaczyć, jak te dwa mogą się przecinać.

Niezależnie od tego, jakie są wasze cele, chcecie uwolnić to, co robicie, myślicie i mówicie i co jest sprzeczne z tymi celami. Istnieje oczywiście powód dla tego, tym powodem jest niezgodność wibracyjna. Jeśli utkniecie w wibracji, która różni się od tej, którą chcecie doświadczyć, nie doświadczycie tego, co określacie jako swoje doskonałe życie.

Kiedy więc działacie, myślicie i mówicie w sposób, który jest wibracyjnie niezgodny z tym, co wiecie, że chcecie doświadczyć, macie ten moment rozpoznania. I w tym momencie rozpoznania wszystko, co musicie zrobić, to puścić myśli, słowa i czyny.

Nie musicie się denerwować. Nie musicie tego w żaden sposób rekompensować, ale możecie użyć tej chwili świadomości, aby wskazać wibracje, które kryją się pod myślami, słowami, działaniami, nawykami i przekonaniami, które są sprzeczne z tym, co wiecie, że naprawdę chcecie i co wam również służy.

Więc po prostu puście to. Nie musicie oceniać swoich działań ani siebie. Nie musicie przeganiać myśli ani wiary w rzeczywistość. Musicie po prostu uwolnić w tej chwili i przenieść się do wyższej świadomości wibracji, którą proponujecie. Kiedy wibracja, którą proponujecie, jest zgodna z waszymi wyznaczonymi celami, znajdziecie się w podróży wypełnionej radością i magią, i która prowadzi do ostatecznego celu, miejsca, w którym wiecie, że chcesz być.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/vibrational-compatibility-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.