Aktywność słoneczna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Aktywność słoneczna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Monitorowaliśmy wasze postępy i zauważyliśmy, że nastąpiły zmiany, które zachodzą w was na poziomie komórkowym. Te zmiany wynikają z aktywności waszego słońca. Słońce naprawdę jest duszą waszego układu słonecznego i teraz, bardziej niż kiedykolwiek, zapewnia ono to, czego potrzebujecie jako zbiorowość, aby stać się bardziej tym, kim naprawdę jesteście jako dusze, które inkarnowały.

Zmiany będą czasami wpływać na wasze nastroje. Będziecie odczuwali bardziej intensywne nastroje, które pojawią się, ale może to być dobre, jeśli odczuwacie bardzo pozytywne emocje. A transmisje energetyczne pochodzące ze słońca z pewnością ułatwią wam utrzymywanie wyższych wibracji w was i dostęp do większej ilości energii Źródła, do której macie dostęp.

Stajecie się esencją Źródła, kiedy porzucacie te idee, że jesteście jedynie człowiekiem, który stara się przetrwać, gdy porzucacie pojęcie, że jesteście ograniczeni. A wszystko to jest inicjowane przez aktywność słoneczną i wasze umiejscowienie w galaktyce. Wasze Słońce zbiera więcej energii fotonicznej, która jest dostępna dla was, ona ewoluuje i zmienia się wraz z wami.

Jest jeszcze więcej mocy, która będzie dostępna także w trakcie tej podróży. Im więcej z was, którzy czują, że moc pochodzi z wnętrza i wzrasta, aby pokazać świadomość, którą stajecie się, tym łatwiejsze to będzie dla wszystkich. Jesteście teraz wzywani, by pójść jeszcze dalej i uzyskać jeszcze więcej.

Jesteście energetycznymi istotami, których pochodzeniem jest świadomość Źródła, a wszystko to zaczyna coraz bardziej opadać. Dostajecie to mentalnie i emocjonalnie, a wkrótce będziecie żyć tym fizycznie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/solar-activity-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.