Wibracyjne wsparcie waszych działań ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wibracyjne wsparcie waszych działań ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Wzięliśmy, co możemy, z obserwacji tego, co robicie, ale my również bierzemy pod uwagę wibracje, które posiadacie, kiedy robicie to, co robicie. Dlatego wasze działania nie są dla nas tak istotne, jak mogłoby się wydawać. Łatwiej jest nam zobaczyć, jak można podjąć działanie. Okoliczności nie zawsze decydują o tym, jakie działania podejmiecie. Zazwyczaj wasza wibracja to robi i ta wibracja jest ukryta przed większością z was.

Więc kiedy widzicie, że ktoś coś robi, nie rozumiecie tego, zwłaszcza jeśli jest to coś, co rani inną osobę. Trudno jest wam objąć umysłem, dlaczego ta osoba to zrobiła, ale my widzimy wibrację, która wspiera to działanie, która je napędza i która często utrzymuje się nawet po podjęciu działania. Widzimy więc, że działania nie mają takiego efektu, jakiego często pragniecie. Nie korygują wibracji, która jest niewłaściwa.

Zwykle pozostaje tylko bałagan, który powstał z podjęcia działania, a wy wciąż jesteście w wibracji, której staraliście się uniknąć przede wszystkim poprzez podjęcie działania. Tak więc dobrą praktyką jest zauważenie, jakie wibracje biorą udział, gdy decydujecie co robić, a jeszcze lepszą praktyką jest zauważenie wibracji, które stoją za działaniami podczas ich podejmowania, a następnie będziecie również chcieli zmierzyć poziom wibracji, by tak to ująć, po podjęciu działania.

Chcecie zauważyć te rzeczy, ponieważ w końcu zrozumiecie, że chcecie działać z radości, miłości, poczucia spokoju, poczucia wolności lub podniecenia i nie chcecie działać ze strachu, gniewu, rozpaczy lub poczucie braku. Działanie często wydaje się najłatwiejszym krokiem do podjęcia, ale jest również najbardziej daremne, chyba że jest to oczywiście wspierane przez wibracje o wyższej częstotliwości.

Zawsze możecie poczuć wibracje, ale nie zawsze możecie podjąć działanie. Zawsze możecie dostosować swoje wibracje, ale często nie ma żadnych działań, które należy podjąć. Weźcie to pod uwagę następnym razem, gdy będziecie rozważać podjęcie działania.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/the-vibrations-supporting-your-actions-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.