Przetwarzanie dla kolektywu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przetwarzanie dla kolektywu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Macie w sobie zdolność odczuwania tego, co czuje ktoś inny. Macie zdolność współodczuwania z innymi. Macie także zdolność przyjmowania czegoś dla całej ludzkiej zbiorowości, odczuwania emocji, których inni członkowie zbiorowości nie chcą lub nie mogą odczuwać. I przez przetwarzanie emocji, których inni w kolektywie unikają lub tłumią, pomagacie poruszyć naprzód kolektyw.

Dodajecie do już istniejącego procesu ewolucji. Cała ludzka zbiorowa świadomość nie byłaby tam, gdzie jest dzisiaj, gdyby nie istniały odważne istoty wśród was, które są gotowe dokonać przetworzenia dla kolektywu. Nie bylibyście tak blisko zmian jak dzisiaj, a na planecie Ziemia miałoby miejsce jeszcze więcej konfliktów.

Dlaczego więc tak to ustawiliście? Dlaczego niektórzy mogliby podnosić ciężary dla reszty? Nie wszyscy przychodzą w inkarnację z takim samym przygotowaniem i na pewno nie rodzicie się w tych samych okolicznościach. Tak więc ci, którzy mogą pomóc robią to, a ci, którzy nie są w stanie pomóc sobie, otrzymują tę korzyść.

To może nie wydawać się sprawiedliwe dla tych z was, którzy wykonują tę pracę i przetwarzają dla zbiorowości, ale pamiętajcie, to jest to, do czego się zgłosiliście. Niektórzy wiedzieli, że będą się wcielać w rodziny o wystawnym bogactwie, a inni wiedzieli, że będą się wcielać w skrajną nędzę. Jest to decyzja, którą podejmujecie przed inkarnacją, a kiedy już tu dotrzecie, doświadczacie rzeczywistości tego życia.

Pamiętajcie, że z pewnej perspektywy jedno nie jest lepsze od drugiego. Jesteście tutaj, aby pozbyć się tego rodzaju osądów. Z pewnością odczuwając tyle samo, co wszyscy, macie dostęp do większej radości, większej miłości i większego współczucia. I tak wasza osobista ewolucja jest również przyspieszona przez waszą gotowość do odczuwania tego, co jest częścią ludzkiej zbiorowej świadomości, tego, co inni zostawili za sobą.

Pozdrawiamy tych z was, którzy wykonują tę pracę, i chcemy, abyście wiedzieli, że będzie lepiej i będzie łatwiej. I jesteśmy tu dla was, jeśli nas potrzebujecie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/processing-for-the-collective-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.