Wasza rola w “Wydarzeniu” ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasza rola w “Wydarzeniu” ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

W “Wydarzeniu”, o którym mówiono i pisano tak dużo, czy zastanawialiście się, jaka będzie wasza rola? Czy wzięliście pod uwagę to, że jakkolwiek oczekujecie takiego wydarzenia, ​​nie każdy doświadczy tego w ten sam sposób? Dotyczy to całego życia, więc dlaczego to wydarzenie miałoby być inne?

Kiedy macie ogromny napływ energii o wysokiej częstotliwości, który musi być odczuwany i doświadczany przez każdą żyjącą istotę na planecie, z pewnością doświadczacie również odrobiny szoku. Będą ludzie, którzy nie będą wiedzieli, co ze sobą zrobić. Nie będą wiedzieli, jak poradzić sobie z tak dużą energią.

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, będziecie mieć wiele mniejszych wydarzeń prowadzących do jednego wielkiego wydarzenia, a te mniejsze wydarzenia mogą i będą was aklimatyzować do tych energii. Ale są tacy z was, którzy świadomie i aktywnie przyjmą energie mniejszych wydarzeń i będą ci, którzy pozostaną zamknięci i nie zaaklimatyzują się.

Dlatego ci z was, którzy nie śpią, będą musieli odegrać aktywną rolę w pomaganiu innym. Wy, którzy zazwyczaj zajmujecie się innymi ludźmi, zostaniecie wezwani ponownie, aby służyć. Poznacie, gdzie jesteście potrzebni i będziecie dokładnie wiedzieć co robić.

Macie już poczucie, że macie większy cel dla bycia tutaj. A dla tych z was, którzy zastanawiają się, jaki jest ten cel, będzie to okazja. Będzie to dla was okazja, aby zabłysnąć, aby w końcu poczuć się tak, jakbyście spełniali swój cel dla bycia tutaj w tym czasie. I jak zawsze, z przyjemnością wam pomożemy.

Teraz, w międzyczasie, przeżyjcie swoje życie i skupcie się na otrzymywaniu. Skoncentrujcie się na integracji i aklimatyzacji z energiami o wyższej częstotliwości, które nadchodzą szybciej i mają większą moc niż kiedykolwiek wcześniej.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/your-role-in-the-event-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.