Zróbcie sobie przerwę od “Przemiany” ∞ Stwórcy

Zróbcie sobie przerwę od “Przemiany” ∞ Stwórcy

 

“Na razie. właściwym jest abyście szukali tego, co nazywacie zewnętrzną rozrywką. Gdyż chcecie doświadczyć chwili, w której nie tworzycie aktywnie. Chcecie odmiany. Czasami powinniście się lenić. Jest to coś, co naprawdę zalecamy niektórym z was, którzy dążą do osiągnięcia celu i zawsze chcą robić coś, co przyczyni się do dalszej ekspansji.

Wiemy, że trudno jest zrozumieć, że jesteście twórcami i że macie w sobie tak wielki potencjał, że możecie siedzieć bezczynnie i czekać na właściwy moment. Jest to coś, co rozumiemy, do czego możemy odnosić się. I tak wielu z was daje sobie powody, by odpocząć, pozwolić sobie na chwilę, w której można po prostu odpocząć i istnieć. Nie ma nic złego w tym podejściu, jest to konieczne.

Odłóżcie wszystkie swoje narzędzia co jakiś czas i usiądźcie wygodnie i cieszcie się rozrywką. Zróbcie coś, co jest niewymagające myślenia. Róbcie coś, co uważacie za grzeszną przyjemność, a to, co zafundujecie sobie jako wytchnienie, które dacie sobie, będzie doskonałą rzeczą, która pomoże wam na waszej ścieżce ekspansji. Ponieważ zawsze otrzymujecie informacje i zawsze się rozwijacie.

Nie ma nic, co moglibyście zrobić, co byłoby całkowitym marnowaniem czasu, ponieważ we wszystkich obszarach waszego życia istnieją możliwości, aby wasi przewodnicy pomagali wam. I nic nie jest bez znaczenia. Tak więc, jak chcecie zrobić sobie przerwę od tego całego przesuwania się i rozszerzania, po prostu przypomnijcie sobie, że otrzymaliście od nas darmowy bilet, pozwalający odejść od potrzeby bycia “na chodzie” przez cały czas.

I cieszcie się z dzieł waszych bliźnich. Macie wspaniałych artystów i też cieszymy się nimi. Mamy przyjemność przedłużyć wam ten okres przerwy. “

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/take-a-break-from-the-shift-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.