Więcej doświadczeń 5W ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Więcej doświadczeń 5W ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Mamy wgląd, aby móc przewidzieć niektóre z potrzebnych rzeczy w nadchodzących dniach, tygodniach i miesiącach. Jesteśmy do waszej dyspozycji, by tak rzec i zawsze szukamy okazji, by udzielić trochę energii ludzkiemu kolektywowi i tym z was, którzy zwracają się do nas. Nie ma niczego, czego pragniecie dla siebie, co jest poza waszym zasięgiem w tym momencie.

Musicie przestać czuć się ograniczeni w swojej zdolności tworzenia. W rzeczywistości stajecie się mistrzami w swoim tworzeniu i pracujecie bardzo dobrze z energiami o wyższej częstotliwości, które pojawiają się na waszej drodze. Chcielibyśmy, abyście złagodzili krytykę, którą często postrzegamy, gdy kierujecie ją do siebie za to, że nie posuwacie się naprzód, bo nie zamanifestowaliście czegoś w waszej rzeczywistości, co chcieliście doświadczyć, lub po prostu za to, że nie jesteście wystarczająco dobrzy, lub nie oferujecie wystarczająco dużo służby reszcie ludzkości.

Rozwijacie się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, ale często utrzymujecie się z powrotem w tych chwilach, w których nie tylko nie doceniacie, jak daleko zaszliście, ale w rzeczywistości zamartwiacie się, że nie posuwacie się jeszcze dalej w swoich podróżach. .

To, co widzimy, nadchodzi dla was wszystkich, to jest szansa, by stanąć w waszej sile i mocy jako jednostki. Widzimy, że wszyscy dajecie sobie szansę, aby lśnić waszymi światłami jeszcze jaśniej, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej ilości Energii Źródła, którą naprawdę jesteście i niektórzy z was zaczną poznawać siebie jako wasze wyższe jaźnie na dłuższe okresy czasu.

Będziecie mieć więcej doświadczeń piątego wymiaru i będziecie uziemiać je w sferze fizycznej, udostępniając je innym. W ten sposób obudzicie innych, wskazując drogę. Nie przez to, co osiągacie, ile książek piszecie, ani ile zarabiacie, robiąc to, co robicie.

Wskazujecie drogę, przyznając sobie te doświadczenia piątego wymiaru i te momenty, w których poznajecie siebie jako swoje wyższe ja. Czyniąc to, pozwalacie innym członkom zbiorowości poznać siebie jako istoty piątego wymiaru. To nie jest mały wyczyn. W ten sposób torujecie drogę reszcie ludzkości ku zmianie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/joy-opens-you-up-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.