Ile możecie otrzymać ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ile możecie otrzymać ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Dajemy wam dokładnie to, na co jesteście gotowi i zauważamy, że każdego dnia ta gotowość staje się bardziej otwarta. Podnosicie swój poziom odbioru. Jesteście w stanie poradzić sobie z energią wysokiej częstotliwości i informacjami, a to w dużej mierze zależy od waszej gotowości do połączenia się między sobą, z waszą planetą i ze słońcem.

Jesteście tak potężni, jako jednostki, ale w połączeniu z całym wsparciem, które macie na planie fizycznym, demonstrujecie nam, jak cudownie rozwija się wasza zdolność do otrzymywania. Tak wiele czeka na was wszystkich, tyle jeszcze nie otrzymaliście, nie przyswoiliście sobie i nie doświadczyliście, ale jesteśmy pewni, że nadal będziecie otwierać się na to, co nadchodzi.

Teraz, świadomie podejmując decyzję, aby połączyć się ze sobą nawzajem, ze swoją planetą i słońcem, mówicie całemu wszechświatowi, jak ważne jest dla was połączenie. Kiedy jeden z was jest w potrzebie, zawsze jest tam ktoś na płaszczyźnie fizycznej, gotowy do pomocy, gotowy do służby. A kiedy czujecie, że jesteście sami w tej podróży, zawsze możecie sięgnąć do centrum Ziemi, zawsze możecie sięgać do pięknych promieni, które słońce rzuca na was.

Możecie uwolnić się od wszelkich lęków, które macie wokół swojego słońca. Słońce jest po to, by was wspierać i jesteście w stanie otrzymać więcej w dużej części z powodu ulepszeń, które otrzymaliście od słońca. Wasza Ziemia jest stabilna. Kiedy czujecie się niestabilni, nieuziemieni lub nie wspierani w swoim życiu, sięgnijcie w dół do Ziemi i poczujcie tę stabilność. Kiedy poczujecie, że jesteście gotowi na następny krok w swojej ewolucji, sięgnijcie po słońce, aby uzyskać ulepszenie.

A kiedy nie macie wsparcia wśród waszych ludzkich braci i sióstr, sięgnijcie i poczujcie to i nie lękajcie się o nie prosić. Na planecie jest teraz więcej ludzi, którzy pragną służyć jak nigdy dotąd. Teraz jesteście gotowi, aby otrzymać więcej, a ci jak my w wyższych królestwach są bardziej niż gotowi, aby dać wam energię, informacje, miłość i światło, którego szukaliście.

Otwórzcie się, aby to otrzymać.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/how-much-you-can-receive-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.