Najbardziej radosna zmiana z możliwych ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Najbardziej radosna zmiana z możliwych ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zabieracie siebie do miejsca, w którym nigdy wcześniej nie byliście, a doświadczenie przechodzenia przez czwarty wymiar to takie, które zawsze będziecie czule utrzymywać w swojej pamięci. Kiedy już wzniesiecie się, będziecie wracali pamięcią do siebie w tych czasach i będziecie sławić samych siebie za siłę, odwagę i wytrwałość, których potrzeba, aby dojść do szczytu waszej podróży świadomości.

Robicie tak wiele w tak krótkim okresie linearnego czasu, a wasza zdolność do kierowania i nawigowania przez intensywność wszystkiego, co musieliście czuć i wszystkiego, z czym musieliście się zmierzyć jest świadectwem ludzkiego ducha. Jest to czas, kiedy mogliście zrezygnować i wrócić do prowadzenia życia w trzecim wymiarze. Moglibyście z łatwością wybrać kąpanie się we wszystkich rozrywkach i wszystkich otępiających czynnikach, które macie do dyspozycji.

Ale zamiast tego kontynuujecie, a my chcemy w tym czasie celebrować ludzkiego ducha, ponieważ w tej podróży, która wydaje się jakby trwała od wieków, jest bardzo mało momentów, które widzimy, abyście wszyscy sławili samych siebie. Wiemy, że zawsze jest coś do zrobienia i macie poczucie, że podróż jest daleka od zakończenia.

Dlaczego więc mielibyście chcieć przestać tak ciężko pracować, aby stać się pięciowymiarowymi? Dlaczego kiedykolwiek mielibyście chcieć po prostu sławić to, kim jesteście i kim się staliście? Odpowiedź jest prosta. Wasze Wniebowstąpienie jest gwarantowane, ale to, jak to zrobicie, zależy wyłącznie od was. Nic nie jest wyryte w kamieniu. Tworzycie doświadczenie zmiany. Tworzycie własne osobiste doświadczenie i współtworzycie jako kolektyw.

Przeszliście każdy możliwy kamień milowy z taką siłą i odwagą, że możecie uwolnić wszelkie pomysły, które macie o tym, by być gdzie indziej niż jesteście. Ponieważ, gdy akceptujecie, że dotarliście tak daleko i sławicie siebie za to osiągnięcie, będziecie nadal trwali i pozwolicie, aby ta zmiana nastąpiła w najbardziej radosny sposób.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/the-most-joyous-shift-possible-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.