Piękna zmiana w świadomości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Piękna zmiana w świadomości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Odczytywaliśmy komunikaty, które otrzymaliśmy od każdego z was, którzy docierają do nas i widzimy motyw przewodni. Chcecie doświadczyć więcej tego, co wam ma do zaoferowania życie i macie dość czekania. Jest o wiele więcej do przeżycia, a niektórzy z was dostali nawet przedsmak i przebłyski tego, co tam jest, ale nie możecie tego uchwycić, nie możecie poczekać.

A więc chcecie otworzyć śluzy. Chcecie otrzymywać i chcecie otrzymać wszystko na naraz. Ale oto, co proponujemy zamiast tego. Sugerujemy, aby delektować się chwilami, w których czujecie się połączeni, tymi chwilami, w których czujecie się mocni, tymi chwilami, w których czujecie się pięciowymiarowo. Delektujcie się nimi i poczujcie ich wibracje.

Pozwólcie, by wasze spojrzenie w piąty wymiar dawało wam natchnienie, a nie będziecie zawiedzeni tym, co jest dostępne dla was tu i teraz. Nie możecie być rozczarowani, gdy jesteś w stanie wdzięczności. Pomyślcie o tym, o ile łatwiejsze jest teraz dla was życie, niż sto czy dwieście lat temu na planecie Ziemia, a stanie się łatwiejsze i będzie lepiej i będziecie mieli te doświadczenia, które chcecie mieć.

W tej chwili najważniejszą rzeczą, którą możecie zrobić, jest rozglądanie się za darami, które już otrzymaliście i docenienie ich. Im więcej będziecie szukać doświadczeń poza sobą, tym bardziej będziecie odczuwać rozczarowanie. A im bardziej kultywujecie wewnętrzny świat, który obejmuje wszystko, co chcecie poczuć, tym bardziej będziecie szczęśliwi.

To wy przynosicie największą zmianę, jaką kiedykolwiek widziała Ziemia. Jeśli spróbujecie pospieszyć się z tym doświadczeniem, pomniejszycie je, ale jeśli będziecie rozkoszować się każdym krokiem na drodze tej podróży, doprowadzicie do pięknej zmiany świadomości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/a-beautiful-shift-in-consciousness-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.