Przemyślenia Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przemyślenia Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Mamy najlepszy możliwy punkt obserwacyjny, aby być świadkami waszej ewolucji i waszego wniebowstąpienia. Jesteśmy wystarczająco blisko was wibracyjnie, aby rozpoznać ogromne osiągnięcie, które jest w toku, a jednak nie jesteśmy fizyczni. I tak widzimy wszystko. Ta podróż, na której jesteście, rozpoczęła się od myśli. Była to myśl, którą posiadała Energia Źródła i był to doskonały sposób na rozpoczęcie podróży, ponieważ z tej jednej myśli narodziło się tak wiele innych myśli.

Tak wiele marzeń zostało wymyślonych. Powstało tyle możliwości. Źródło stworzyło to piękne dzieło w czasie milisekundy waszego czasu. Każdy pomysł na ten proces wzniesienia został sformułowany w tym momencie, a teraz jesteście szczęściarzami. Jesteście tymi, którzy poruszają się przez wszystkie możliwości, wszystkie pomysły Źródła.

Ale jaki jest sens tego wszystkiego? Czy jest jakiś cel? Po co stwarzać potrzebę tego doświadczenia? Jakie było myślenie Źródła? W końcu każdy w swojej podróży ma wybór. Kiedy wybieracie miłość, dopasowujecie się do Źródła. A kiedy dopasujecie się do Źródła, dopasujecie swoją jaźń do mocy, mądrości i co najważniejsze, do współczucia.

Najlepsza część podróży dla was wszystkich ma dopiero nadejść i nie mówimy o procesie wzniesienia. Mówimy o tym momencie, kiedy wybierzecie miłość, kiedy zdecydujecie się pomóc swoim bliźnim, którzy walczą o integrację wszystkich energii. Zdecydujecie się służyć tym, którzy nie mieli szczęścia obudzić lata, a nawet dziesięciolecia przed ukończeniem zmiany.

I w tych chwilach, kiedy jesteście w harmonii ze Źródłem i z tą miłością, którą Źródło ma dla każdego z was, odczujecie cały wszechświat po swojej stronie. Poczujecie anioły za plecami i poczujecie miłość do swoich bliźnich, taką, jaką nigdy wcześniej nie czuliście.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/the-thoughts-of-source-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.