Tworzenie dla całej galaktyki ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Tworzenie dla całej galaktyki ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Mamy poczucie tego, do czego przyzwyczailiście się energetycznie, a także mamy poczucie, na jaką linię czasu przejdziecie w następnej kolejności. Chcemy powiedzieć, że jest to ważny czas w waszej ewolucji, ale za każdym razem od tego momentu będziemy mieścić się w tej kategorii. Więc zamiast tego, zamierzamy przewidzieć, że zamierzacie przeskoczyć do linii czasu, na której chcecie być kolektywem.

Ta konkretna linia czasu zawiera energie, które przywołaliście i wiele więcej. Innymi słowy, kiedy otrzymacie część tego, o co prosiliście ze wszechświata, otrzymacie więcej. Więcej będzie dane, ponieważ zademonstrujecie swoją zdolność radzenia sobie z energią, którą przywołaliście i dla stworzenia lepszej rzeczywistości dla wszystkich.

Ci z was, którzy naprawdę są przebudzeni, wiedzą, że nie możecie po prostu tworzyć dla siebie samych. Rozpoznajecie znaczenie bycia częścią kolektywu i wczuwacie się w tych, którzy cierpią. Czujecie ich ból i chcecie pomóc. Teraz, tworząc świat, w którym każdy ma wystarczająco, gdzie na planecie Ziemia panuje pokój i harmonia, tworzycie to także w całej galaktyce.

Więc chcąc tego, czego pragniecie, przyzywając energię do tego, a następnie otrzymując to, robicie o wiele więcej niż zaspokojenie swojego ego. Pomagacie tworzyć pokój i harmonię w całej galaktyce. Pomagacie skończyć z cierpieniem i wprowadzacie złoty wiek, wiek, w którym współtworzenie między istotami pozaziemskimi a ludźmi będzie normą, a nie anomalią, o której czasami słyszycie.

Jesteście naprawdę wizjonerami tej galaktyki, a także w usuwaniu waszych ograniczeń i dostępu do waszej mocy, czynicie to wszystko. Oczywiście jesteście i zawsze będziecie wcieloną miłością, a gdy będziecie nadal przypominać sobie tę prawdę, wkraczacie w jeszcze większą moc, ponieważ zrównacie siebie z Energią Źródła.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/creating-for-the-entire-galaxy-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.