Z czym rezonujecie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Z czym rezonujecie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Mamy okazję podzielić się z Wami naszą perspektywą i macie wybór, czy akceptujecie naszą perspektywę, czy nie. Ale tak naprawdę to, co robicie, mierzy stopień, w jakim nasza transmisja rezonuje z wami. Kiedy tak jest, akceptujecie to, co dajemy wam jako waszą prawdę.

Teraz jesteście nieustannie bombardowani przez programowanie w społeczeństwie, programowanie ma na celu doprowadzenie was do rezonansu z tym, czego pragną niektórzy z waszych bliźnich. Czasami świadomie wybieracie, z czym rezonujecie, a czasami nie. Czasami macie odruchowe reakcje na to, co jest stawiane przed wami, a innym razem to, co widzicie lub słyszycie, daje wam do myślenia.

Teraz programowanie społeczne jest wszędzie. Jesteście schlebiani, popychani, a nawet pobudzani przez perspektywy innych tak bardzo, że często nie rozpoznajecie co to jest. Chcemy, abyście zrozumieli, że macie możliwość wyboru perspektywy, zanim otworzycie swoje drzwi i wyjdziecie na zewnątrz, zanim włączycie komputer, telefon lub telewizor, zanim postawicie stopę w miejscu pracy.

Chcecie ustawić własny rezonans wibracyjny dla siebie. Chcecie wiedzieć, co to jest, co akceptujecie jako swoją prawdę, zanim zetkniecie się z kimś innym. Teraz chcemy, abyście byli otwarci na perspektywy innych. Chcemy, abyście pozostali otwarci na nowe idee, nowe koncepcje i nowe systemy wierzeń, ale bardzo chcemy także, abyście ustalili swój wibracyjny ton, zanim napotkacie czyjąś retorykę.

Czyniąc to, zmieniacie stopień, w jakim pewne rzeczy przylgną do was i zakres, w jakim inne rzeczy odbijają się od was. Wybierzcie mądrze rezonans i zawsze niech wasze serce będzie waszym przewodnikiem. Wasz umysł jest znacznie łatwiejszy do przekonania. Serce trzyma się mocno i trzyma się mocno miłości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/what-you-resonate-with-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.