Zdobywanie wiedzy i mądrości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Zdobywanie wiedzy i mądrości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Mamy wiedzę o tym, że wstąpiliśmy do dziewiątego wymiaru. Doświadczenie dało nam naszą mądrość. To dlatego, że przeszliśmy przez tak wiele doświadczeń, że mamy perspektywę, którą mamy. Wasze życie jest pełne wyzwań. Macie do czynienia z problemami, sytuacjami, które wydają się być poza jakimkolwiek zakresem waszej kontroli. Jednak macie szansę przeżyć jeszcze więcej.

A kiedy dopuścicie te doświadczenia, będziecie mieli o wiele więcej wiedzy, o wiele więcej mądrości. Świat taki, jaki jest teraz, może wyglądać jak przerażające miejsce. Z pewnością są rzeczy, które dzieją się w waszym świecie, których nigdy byście nie chcieli. A jednak są. Istnieją one jako możliwości.

Zalecamy, abyście przeżyli swoje życie bez obawy przed niepożądanymi przeżyciami. A jeśli musicie powiedzieć sobie, że posiadanie tych doświadczeń doprowadzi was do stanu większej mądrości, to zróbcie to. Przypomnijcie sobie, że wszystko, czego doświadczacie, ma dla was jakąś wartość. Wszystko porusza was do przodu w waszej podróży.

Jedynie poprzez wzdryganie się na różne doświadczenia i ukrywanie się przed różnymi emocjami, nie pozwalacie sobie na rozwój, na zdobywanie wiedzy i mądrości. Kiedy dowodzicie sobie, że jesteście więksi i potężniejsi niż wszystko, co wasz świat ma dla was w zapasie, to znaczy, wtedy osiągacie mistrzostwo, a kiedy osiągacie mistrzostwo, czujecie się pewniej.

Kiedy czujecie się bardziej pewni siebie, tworzycie rzeczywistość, której chcecie doświadczyć, z większą łatwością i radością. Więc widzicie, nie ma tutaj niczego, co warte jest obawy, przed czym warto się wycofać. Nie ma niczego, przed czym naprawdę chcielibyście się chronić, a obejmując wszystko, co jest przed wami i wszystko, co jest możliwe, przyjmujecie perspektywę Źródła. Stajecie się tym, kim naprawdę jesteście.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/gaining-knowledge-wisdom-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.