Fala portalu Bramy Lwa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Fala portalu Bramy Lwa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Z przyjemnością informujemy, że jesteście gotowi na następną falę energii, która nadchodzi w waszym kierunku. Widzimy jak bardzo cieszycie się z doładowań jakie otrzymaliście z ostatnich fal, których doświadczyliście i możemy również stwierdzić, że wasze ciała są przygotowane na więcej. Widzimy, ile słuchacie także swoich ciał i poziomu energii.

Niektórzy z was chcą więcej spać a niektórzy potrzebują mniej i nie ma właściwego czy niewłaściwego sposobu reagowania na te energie. Wielu z was jest podekscytowanych widząc, co stanie się wraz z następną falą i z radością informujemy, że nic z tego nie jest zapisane w kamieniu. Możecie decydować o tym co zrobicie, gdy jedna z tych możliwości pojawi się na waszej drodze, a nadchodzi duża.

Jednym ze sposobów przygotowania się na te fale jest upewnienie się, że jesteście uziemieni. Pamiętajcie, że macie fizyczne ciało i że jesteście na fizycznej planecie i wtedy rozpoznacie, kiedy potrzebujecie czegoś na poziomie fizycznym, aby zadbać o siebie. Zalecamy także, abyście oddali się strumieniom tych energii, ponieważ niezależnie od tego ile już wiecie, czego chcecie, otrzymacie inspirację, a niektóre z inspiracji, które otrzymacie zaskoczą was.

Będziecie mieli myśli i pomysły, które nigdy nie pojawiłyby się przed portalem Bramy Lwa. Dlatego zalecamy abyście z nich skorzystali. Zabierzcie je do miejsc,do których chcą być zabrane. Pozwólcie sobie odczuć jak dobrze możecie się czuć, kiedy jesteście w ruchu dzięki energiom o wysokiej częstotliwości i pozwólcie sobie na wsparcie wszystkich istot, które udostępniają te fale, te drobne wydarzenia.

Każdy z was kto się budzi, może zrobić tak wiele dla reszty wspólnoty, po prostu otwierając się na przyjęcie, uziemiając tę ​​energię, a tym samym udostępniając ją reszcie swoich ludzkich towarzyszy. Jesteście gotowy na następną falę, a jednak nie macie pojęcia czego się spodziewać. Po prostu bądźcie otwarci, bądźcie otwarci i współtwórzcie to doświadczenie, podczas gdy uznajecie siebie za twórców tego wszystkiego.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/the-lionsgate-portal-wave-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.