Współtworzenie z nowym pokoleniem ludzi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Współtworzenie z nowym pokoleniem ludzi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 
Mamy punkt widzenia na wasze życia, którą chcielibyśmy podzielić się. Nasza perspektywa jest taka, że czynicie rzeczy o wiele lepszymi dla tych, którzy nadchodzą, nowych ludzi, którzy się rodzą. I gdybyście mogli uznać to, gdybyście mogli uhonorować siebie za poprawę życia dla tych, którzy teraz przychodzą, zobaczycie, że macie więcej niż jeden cel bycia tutaj.

Nie jesteście tu po to aby się zmieniać i nie jesteście tu po to, by zjednoczyć galaktykę. Nie jesteście tu tylko po to by pomóc innym, którzy naprawdę będą potrzebować pomocy, kiedy nadejdzie czas. Jesteście tutaj, aby ułatwić życie temu nowemu pokoleniu, które rodzi się teraz i które przeżyje zmianę przed dorosłością. Wy torujecie drogę temu pokoleniu, pokoleniu, które służy także bardzo potężnemu celowi dla reszty kolektywu. Oni przychodzą z wiedzą, że przechodzą zmianę.

I tak mają luksus nie będąc tak pochłoniętymi w zwykłym trzecio- i czwarto-wymiarowym dramacie i traumie. Oni stają się nosicielami światła, utrzymując wyższą częstotliwość dla wszystkich, a także współtworząc z tymi z was, którzy są już od jakiegoś czasu. Zamiast więc przygotowywać ich do surowego życia, które normalnie byłoby przed nimi jako istotami trójwymiarowymi, można współtworzyć z nimi wersję piątego wymiaru, który będzie tak piękny i harmonijny.

Jesteście drogowskazami dla tak wielu, a rzadko postrzegacie siebie jako pozytywnych ze światła. Ale wiedzcie to – mamy tę perspektywę i widzimy was. Widzimy, jak żyjecie swoim życiem. Widzimy, co jest dla was ważne i widzimy dokąd zmierzacie i jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi, mogąc ogłosić, że wykonujecie cudowną pracę będąc wskazującymi drogę i niosącymi światło, a także mentorami dla tych w nowym pokoleniu, którzy szukają współtworzenia z takimi jak wy.

A jeśli otrzymujesz to przesłanie, tak, mówimy o tobie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/co-creating-with-the-new-generation-of-humans-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.