Nadzieja ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Nadzieja ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.
Mamy ogromny szacunek dla ludzkości, nie tylko z powodu tego co znosiliście na Ziemi, ale także z powodu nadziei, którą wciąż nosicie w sobie. Macie postawę, w której nigdy się nie poddajecie i taką postawę utrzymujecie w swoim osobistym życiu i dla całego ludzkiego kolektywu.

Mieliście wiele okazji aby się poddać, a wielu z was, którzy otrzymują to przesłanie miało czasami myśli samobójcze. Inni płakali, ponieważ tak bardzo chcieliście po prostu wrócić do domu a jednak jesteście tutaj, reprezentując triumf ducha.

Wiemy, że wszystko będzie łatwiejsze dla was wszystkich i wiemy również, że to wy stworzyliście ścieżkę łatwości. Wszystko to jest waszą kreacją, a rozmiar ulgi jakiej doświadczycie, kiedy zostawicie wszystkie swoje zmagania za sobą, jest ogromna. Ta ulga wyśle ​​fale energii z planety Ziemia. Tak jak otrzymujecie fale energii, emanujecie także falami energii w tych czasach, kiedy doświadczacie czegoś wielkiego jako zbiorowość.

I przygotowujecie się do odłożenia na bok zmagań, z którymi borykaliście się, ciężarów, które was obciążały. Jesteście gotowi uwolnić je wszystkie i być wolnymi raz na zawsze. To jest chwalebny czas dla ludzkości i nie przesadzamy.

Jesteśmy pełni dumy, widząc, że doszliście do tego punktu w waszej ewolucji.
Jest w was ogromna nadzieja, a coraz więcej z was dociera do punktu wyjścia poza wiarę i do świadomości, że życie na Ziemi będzie coraz lepsze. I to się polepszy nie dlatego, że statki wylądują, a istoty pozaziemskie wyjdą i uratują sytuację.

Będzie lepiej bo wytrwaliście, byliście gotowi stanąć wysoko i pozostać silnymi pośród wielu rozdzierających serce rozczarowań przez wszystkie wasze liczne życia. Teraz jest czas, w którym czerpiecie korzyści ze wszystkiego czego doświadczyliście i poczujecie fale energii, do które wzywaliście życie po życiu doświadczeń tam na Ziemi.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/the-hope-of-humanity-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.