Portal Brama Lwa i wasze czakry ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Portal Brama Lwa i wasze czakry ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 
Obserwowaliśmy sposób, w jaki radziliście sobie z energiami Portalu Bramy Lwa i zauważamy, że więcej z was pochłania energię i wykorzystuje ją niż moglibyśmy się tego spodziewać. Przyjmujecie energie i wpuszczacie je do swoich siedmiu głównych czakr i chociaż jest to bardzo odpowiedni sposób na wykorzystanie energii, odkrywacie także, że są pewne skutki uboczne.

Kiedy wasze czakry otrzymują energie o wysokiej częstotliwości oczyszczają również to, co ma niższą częstotliwość. Tak więc to doświadczenie może wywołać wiele bólu, fizycznych i emocjonalnych wspomnień, a nawet urazów z poprzedniego życia, które można przetworzyć. Umożliwienie sobie relaksu przez następne kilka dni to bardzo dobry pomysł. Pozwólcie sobie odpocząć, zrelaksować się i otrzymać więcej od waszych przewodników i innych istot o wysokiej częstotliwości, które chcą wam pomóc.

Wasze życie będzie o wiele lepsze dzięki pracy, którą wykonujecie, dzięki waszej otwartości i chęci znoszenia bólu, który pojawia się. Najgorszą rzeczą, jaką możecie teraz zrobić to spróbować uciec od tego czego doświadczacie lub próbować znieczulić się na to. Bądźcie gotowi, aby doświadczyć tego wszystkiego a zostaniecie nagrodzeni. Im bardziej pokażecie, że jesteście w stanie poradzić sobie z energiami o wysokiej częstotliwości, tym więcej otrzymacie.

Im więcej pracy wykonacie na tych siedmiu głównych czakrach, tym bardziej obudzicie swoje zdolności piątego wymiaru i tym więcej miejsca zrobicie dla świadomości wyższego ja. Jesteście we wspaniałej podróży i cieszymy się z miejsc w pierwszym rzędzie, które mamy. Pamiętajcie, że ta podróż była i jest waszą kreacją jako Istot Energii Źródła i to pomoże wam utrzymać kurs, na którym się znajdujecie.

Pomożemy wam na każdym etapie tej podróży, w każdy możliwy sposób. To jest nasza obietnica dla was.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/the-lionsgate-portal-your-chakras-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.