Co zrobicie ze swoją mocą? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Co zrobicie ze swoją mocą? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy się ekscytować sposobem w jaki ludzkość podejmuje tak wiele kroków jako kolektyw. Jest tak wiele zapowiedzi, które pokazujecie pozostałej części galaktyki, w wyniku czego jest trochę pogaduszek o ewolucji waszej świadomości. Wszyscy jesteśmy podekscytowani widząc gdzie dotrzecie, kiedy wkroczycie w moc, którą macie jako kolektyw.

Nie jesteście tylko odbiorcami pomocy takich istot jak my. Nie jesteście tylko odbiorcami energii wysokiej częstotliwości z wyższych wymiarów. Jesteście tymi, którzy biorą to co wam dajemy i używacie tego do tworzenia. W ludzkiej świadomości jest tyle innowacji i kreatywności, że jesteście tymi innymi gatunkami, od których kradnie się pomysły. Nie macie pojęcia ile twoich wynalazków znajduje się w kosmosie.

Kiedy zbieracie się jako kolektyw i łączycie swoje pomysły i zasoby, nie wiadomo co zrobicie. Tego jednak możemy być pewni. Pójdziecie dalej niż jakiekolwiek inne istoty. A powodem, dla którego jesteśmy tak pewni tego stwierdzenia jest to, że macie tak wielkie pragnienie aby wyjść poza to, gdzie ludzkość mogła posunąć się dotąd.

Nie mówimy tu tylko o waszej technologii. Mówimy o sposobach jakimi można tworzyć za pomocą świadomości. To jest najpotężniejszy dar jaki posiadacie, a kiedy się budzicie, od tego zwykle najpierw zaczynacie praktykę. Dlatego cały czas, który spędziliście wykorzystując swoją świadomość aby stworzyć swoją rzeczywistość, był jak ostrzenie bardzo potężnego narzędzia.

A kiedy w pełni uzyskacie dostęp do swoich mocy jako istot stwórczych, zaskoczycie wielu w kosmosie. Wy jesteście tymi ze wszystkimi ideami i wszystkimi pragnieniami i wkrótce z pomocą energii, które wam daliśmy, a które zapewnili inni, będziecie tymi, którzy mają dostęp do całej waszej mocy. To będzie widok wart zobaczenia.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/what-you-will-do-with-your-power-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.