Poruszanie się po energiach Bramy Lwa i Zaćmienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Poruszanie się po energiach Bramy Lwa i Zaćmienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Odnotowaliśmy skutki, jakie ostatnie energie wywarły na was wszystkich i jesteśmy zaskoczeni tym jak pięknie je integrujecie. Uznajemy także, że jest to okazja dla was wszystkich aby odpocząć od niektórych praktyk duchowych a nawet od niektórych praktyk fizycznych.

Zalecamy, aby w bardziej intensywnych czasach całkowicie zwolnić i dać sobie odpocząć od wszystkiego co robiliście, aby wspierać ewolucję waszej świadomości. Zalecamy także zwracanie uwagi na to, kiedy wasze ciało potrzebuje przerwy. Jeśli więc oznacza to wzięcie dnia wolnego od regularnej rutyny, to macie na to naszą zgodę. Oznacza to również, że czasami można sobie pozwolić na rozproszenie, na coś niewymagającego myślenia, na coś, co nikt nie nazwałby duchową pogonią.

Czasem potrzebujecie czegoś więcej niż pozwolenia. Niech energie robią to, co robią a następnie poczekajcie aż natchnienie przyjdzie do was. Nie trzeba sztywno traktować żadnych praktyk a nawet dbania o siebie. Kiedy potrzebujecie przerwy, potrzebujecie po prostu przerwy i chcemy tylko przypomnieć wam, że zadanie, którego podjęliście się w tym życiu jest ogromne.

Przesuwacie swoją świadomość i robicie największy skok wymiarowo, jaki możecie wykonać. Otrzymujecie również ulepszenia czakr, co oznacza, że ​​możecie doświadczać zakłóceń w funkcjonowaniu waszego organizmu. Ponownie, słuchanie swojego ciała, nawadnianie i odpoczynek są kluczem do przejścia przez dość intensywny energetycznie czas.

Trzecie zaćmienie nastąpi za około miesiąc i wszyscy czujecie się nieco wyczerpani przez tą całą niebiańską aktywność. Czasami czujecie, że jesteście przeciążeni. Pamiętajcie więc tylko o tym jak ważne jest uziemienie się w waszych ciałach fizycznych i na waszej planecie, abyście nadali tym energiom bardzo pożądany kanał dla fizycznej rzeczywistości na planecie Ziemia.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/navigating-the-lionsgate-eclipse-energies-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.