Moc nie-działania ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Moc nie-działania ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Zaczynamy rozumieć motywacje ludzkości do robienia rzeczy. Zauważyliśmy, że bardzo mocno wierzycie w podejmowanie działań i że wiele z podejmowanych przez was działań odbywa się w stanie zbliżonym do zombie. Widzimy, że najczęściej zachowujecie pozory, ale nie angażujecie się w działania, które podejmujecie.

Więc większość działań, które widzimy, podejmujecie aby poczuć się lepiej z czymś lub po prostu poczuć się lepiej, kropka. Działacie nie dlatego, że absolutnie czujecie, że musicie, nie dlatego, że jesteście zainspirowani i nie możecie się powstrzymać, ale raczej podejmujecie działania ponieważ czujecie, że są konieczne.

Chcemy, abyś zaczęli działać mniej. Zachęcamy was zamiast tego abyście zobaczyli jak długo możecie nic nie robić, ponieważ nie działając stajecie się bardziej świadomi tego, co czujecie. Teraz, gdy stajecie się świadomi tego co czujecie, możecie coś z tym zrobić. Możecie podnieść swoją wibrację.

Istnieje oczywiście szansa, że ​​dla niektórych z was nic nie robienie doprowadzi do zainspirowanego działania. Zobaczycie, że poruszacie się w określonym kierunku nawet nie myśląc o tym. Zaczniecie działać, ponieważ coś w was poprowadzi was do tego konkretnego działania. Chcemy, abyście zdali sobie sprawę, że właśnie to zamierzacie zrobić z działaniami, które podejmiecie w tym momencie swojej podróży.

Zamierzaliście działać z miejsca radości lub entuzjazmu, miejsca ekscytacji. Nie musicie udowadniać siebie poprzez swoje działania. Nikt nie śledzi tego, jak wiele zrobiliście, chyba że mówicie o kimś dla kogo pracujecie lub o kimś w swoim życiu komu próbujecie zaimponować. Ale czy to naprawdę miejsce, z którego chcecie aby wychodziły wasze działania?

Czy możecie sobie wyobrazić życie, w którym podejmujecie każde działanie, ponieważ czujecie się zainspirowani do poruszania się w określonym kierunku? Poświęćcie tyle czasu ile potrzebujecie aby otrzymać tę inspirację i tak długo, jak możecie, usiądźcie i nic nie róbcie i zobaczcie co się stanie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/the-power-of-non-action-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.