Poczujcie prawdę ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Poczujcie prawdę ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczynamy rozumieć sposób w jaki wszyscy przetwarzacie informacje a to pomaga nam dostarczać informacje, które musimy dostarczyć. Wiecie, że macie dużo energii przychodzącej do was z różnych źródeł i my wiemy o tym również. I możecie porównać coś co przetwarzacie mentalnie z jakąś inną informacją, którą otrzymaliście z innego źródła lub z własnego doświadczenia.

Możecie zastanawiać się czy jedna jest prawdą a druga jest fałszywa, czy też obie są w jakiś sposób prawdziwe. I dlatego tak ważne jest aby przetwarzać informacje poprzez swoje uczucia. Teraz, wasze uczucia nigdy was nie okłamią. Wasze uczucia będą zawsze prawdziwe.

Wasze uczucia nie zawsze są spójne, ale to nie jest ich zadanie. To nie dlatego je posiadacie. Macie je, aby pomogły wam zrozumieć co jest właściwe, abyście wiedzieli w danej sytuacji co jest właściwe w kategoriach energii, które napływają w waszym kierunku. Zawsze powiedzą wam, czy coś jest właściwe abyście to zrobili. Wasze uczucia zawsze będą was prowadzić w kategoriach tego, co jest właściwe do powiedzenia.

A więc zdajemy sobie sprawę, że więcej z was niż kiedykolwiek odczuwa transmisje, które wysyłamy. Możemy powiedzieć, że mniej z was polega w mniejszym stopniu na waszych umysłach aby wyłuskać każde małe słowo, frazę lub zdanie i doceniamy, że możemy dotrzeć do was w samym rdzeniu tego, kim jesteście. Chcemy, abyście wiedzieli co powinniście wiedzieć ale chcemy, abyście to wiedzieli ponieważ to rezonuje.

Teraz, oczywiście, macie te inne czasy kiedy wszystko układa się, wszystkie informacje, które otrzymujecie, wszystko co słyszycie, czytacie i doświadczacie, wszystko układa się synchronicznie. I właśnie wtedy wiecie, że przeszliście z fazy debaty do fazy odczuwania. Wtedy wiecie, że transmisje energii docierają do was i dostosowują do wszystkiego, czego potrzebujecie i wtedy możecie uwolnić swoje wątpliwości i objąć to, co jest przed wami.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/feel-for-the-truth-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.