Przyjmowanie od Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przyjmowanie od Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.
Mamy zdolność wyczuwania kiedy wasza planeta wyciąga do was pomocną dłoń i niektórzy z was również mają tę zdolność. Niektórzy z was są bardzo dostrojeni do Ziemi i wszystkiego co oferuje, wibracyjnie i w inny sposób. Obecnie odczuwamy, że Ziemia dąży do tego by większa część z was czuła się jak w domu.

Ci z was, którzy są przebudzeni mają w większości wyższą wibrację niż ci, którzy nie są. Nawet jeśli macie ciężki czas, wciąż utrzymujecie wystarczająco wysoką wibrację aby móc otrzymywać informacje od istot takich jak my. A jednak, z powodu tego ile wiecie, większość z was nie czuje, że Ziemia jest waszym domem. A ponieważ również jesteście bardzo wrażliwi, Ziemia nie wywiera wrażenia miłego i łagodnego miejsca.

Więc większość z was chce wrócić do domu i nie myślicie o Ziemi jako o domu. Teraz jest bardzo dobry powód, dla którego Ziemia chce abyście ją uznali za swój dom i to nie jest egoistyczne. Uczucia Ziemi nie są zranione.

Dzieje się tak ze względu na energię, która może być wykorzystana przez wszystkich, jeśli po prostu dostroicie się bardziej do tego, co oferuje wasza planeta i jest bardziej prawdopodobne, że to zrobicie jeśli zharmonizujecie się z nią intencjonalnie. Jeśli przestaniecie mówić, że chcecie wrócić do domu i uznacie Ziemię za swój dom, poczujecie znacznie więcej tej energii pochodzącej z jej rdzenia.

Będzie to bardziej harmonijne z waszą wibracją, z wibracją, którą odczuwacie jako prawdę o tym kim jesteście. W końcu będziecie mogli podróżować do dowolnej części galaktyki, której zechcecie ale na razie Ziemia jest waszym domem a jeśli uznacie ją za swój dom będziecie czerpać więcej korzyści z tego, że tam jesteście.

Ona tego nie potrzebuje. Chce, żebyście zrobili to dla własnej korzyści. Chce czuć saby więcej z was zaczęło otrzymywać to, co jest jej bezwarunkową miłością i również to, co doprowadzi was do stanu wyższej częstotliwości. Ona chce, abyście więcej skorzystali z bycia jej dziećmi.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/receiving-from-the-earth-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.