Przeszłość i przyszłość ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przeszłość i przyszłość ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Dostarczamy pakiety informacji do waszych pól energetycznych i robimy to na waszą prośbę. Odpowiadamy na wszystkie wasze prośby ale musicie być w stanie relaksu aby móc w pełni korzystać z tego, co otrzymujecie. Wśród ludzkiego kolektywu panuje duża niepewność ze względu na to, ile informacji tam jest i jak dużo z tego jest sprzecznych z innymi informacjami, które otrzymujecie z innych źródeł.

I tak, to, co odczuwamy od ludzkości, to pragnienie nadawania na tych samych falach. Dlatego informacja, którą dostarczamy jest informacją, która daje wam siłę. Nie musicie się zastanawiać czy ta prognoza jest właściwa, czy też tamta prognoza jest bardziej prawidłowa. W ogóle nie musicie się martwić przewidywaniami. Informacje, które umieszczamy w waszych polach dotyczą waszych historii na Ziemi i w innych częściach galaktyki.

Wiele prognoz, które teraz słyszycie dotyczy tego, co już się stało. Ludzie otrzymują informacje, które ich zdaniem dotyczą przyszłości, kiedy w rzeczywistości chodzi o przeszłość. W związku z tym mamy jasność co do tego, co przekazaliśmy wam na temat waszej zbiorowej przeszłości, więc gdy zobaczycie prognozę przyszłości ludzkości, rozpoznacie ją jako coś, co już się stało.

Nie musicie przeżywać Atlantydy ani Lemurii. Nie musicie przeżywać Wojen Oriona. Nie musicie ponownie przeżywać zniszczenia całych planet.

Wszystkie kataklizmy z przeszłości można pozostawić w przeszłości a teraz wszyscy jesteście tutaj, aby stworzyć lepszą przyszłość. Jesteście tutaj aby stworzyć przyszłość według swojego projektu, przyszłość, która obejmuje każdego kto nie musi zaprzeczyć przeszłości aby ruszyć do przodu od niej. Jesteście tutaj aby stworzyć przyszłość pokoju, miłości i harmonii, w której wszyscy znają swoją moc jako stwórcy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/water-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.