Woda ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Woda ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.
Odkryliśmy najlepszy sposób aby dotrzeć do tych z was, którzy proszą o energię i informacje od nas. Przesyłaliśmy to do was poprzez energię, którą otrzymujecie gdy się kąpiecie. Niezależnie od tego czy bierzecie prysznic, czy kąpiel, w tych chwilach macie tendencję do relaksu a woda jest doskonałym przewodnikiem energii.

Wspaniale jest być świadkiem jak łatwo i pięknie otrzymujecie, kiedy jesteście w tym stanie. A my, oczywiście, jesteśmy nie-fizycznymi istotami i dlatego nie musicie się martwić o swoją prywatność. Widzimy was jako energię. Nie postrzegamy waszych ciał fizycznych, chyba że patrzymy oczyma człowieka a robimy to tylko przy rzadkich okazjach.

Teraz chcemy powiedzieć trochę więcej na temat wody i nawadniania, ponieważ jest to znaczące. Kiedy jesteście zanurzeni w wodzie, kiedy wasze ciało jest otoczone przez nią, możecie połączyć się z uczuciem bycia kochanym, ponieważ świadomość wody jest dla was rozpoznawalna. Jesteście w stanie wykryć miłość, którą otrzymujecie z tej życiodajnej substancji.

Woda i powietrze zawierają więc świadomość i energię ale są one bardziej skoncentrowane w wodzie, ponieważ woda jest gęstsza niż powietrze. Kiedy pijecie wodę przyjmujecie także tę miłość i tę świadomość. Przyjmujecie tę piękną energię, którą wielu z was rozpoznaje, że możecie nasycić intencją lub wibracją, lub jednym i drugim. A im bardziej jesteście nawodnieni, tym lepsze jest przewodnictwo dla energii o wysokiej częstotliwości.

Wykorzystajcie tę cenną substancję dla swojej korzyści i połączcie się z łonem stworzenia, którego woda z całą pewnością jest dla całej ludzkości. A poczujecie natychmiast skutki tego prostego aktu bycia w wodzie i picia większej ilości wody.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/water-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.