Kontakt z ET ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Kontakt z ET ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 
“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.
Zdecydowaliśmy się ujawnić część z tego, co działo się za kulisami, by tak rzec. Łączymy się z wieloma kolektywami, radami i federacjami z całej galaktyki a obecnie mamy spory ruch w kierunku stworzenia wydarzenia kontaktu z istotami pozaziemskimi, które byłoby niezaprzeczalne dla całej ludzkości a nie tylko dla wierzących.

Ten rodzaj pełnego i otwartego kontaktu stanowiłby ogromny krok naprzód dla ludzkości. Nie byłoby już więcej wątpliwości wśród tych, którzy nie wierzą w istoty pozaziemskie a w rezultacie ludzkość uznałaby siebie za bardziej zjednoczoną. Widzielibyście siebie bardziej jako istoty kolektywne, niż istoty konkretnej rasy, religii lub kraju. Byłby to decydujący moment w historii ludzkości a koła są w ruchu aby się to pojawiło.

Teraz coś takiego może być postrzegane jako ingerencja ale istnieją zabezpieczenia, które zapobiegają wszelkiego rodzaju celowym i jawnym ingerencjom. Wydarzenie to oznaczałoby także spotkanie przywódców z całego świata, którzy już wiedzą o istnieniu istot pozaziemskich. Miała by miejsce po prostu zgoda na to by to się wydarzyło a następnie wiele innych kostek domina zaczęło by upadać.

Widzicie, nie musicie się martwić, że ludzkość dostanie w swoje ręce technologie, na które nie jesteście gotowi ponieważ prawda jest taka, że ​​ludzkość opracowała już zaawansowane technologie, których większość planety nie jest świadoma. I tak, to wydarzenie kontaktu z ET po prostu rzuciłoby światło na to, co było wam odmawiana przez zbyt długi czas.

Jesteśmy zgodni, że to wydarzenie jest korzystne dla ludzkości. Dajemy pełne wsparcie tym istotom, które dokonają pierwszego pełnego i otwartego kontaktu z wami wszystkimi i jesteśmy podekscytowani widząc wszystkie przebudzenia, które będą tego skutkiem. Nie możemy teraz podać ram czasowych ale, jak powiedzieliśmy, koła są w ruchu.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 
Źródło: https://danielscranton.com/an-e-t-contact-event-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.