Liczba Przebudzonych Dusz ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Liczba Przebudzonych Dusz ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przekazać następującą transmisję, ponieważ wiemy jak bardzo cieszycie się gdy wiecie, że ludzkość jest coraz bliżej czasu, w którym będziecie gotowi do zmiany świadomości. To właśnie zauważyliśmy ostatnio – nie tylko więcej osób budzi się na Ziemi w coraz większej liczbie każdego dnia ale także ci z was, którzy już się obudzili przynoszą więcej tego, kim naprawdę jesteście. Ukrywacie się mniej i wyrażacie więcej. Mówicie swoją prawdę, nawet jeśli oznacza to, że wykluczacie się z pewnych grup.

Im bardziej   normalizujecie się będąc przebudzonymi, tym łatwiej jest następnej osobie i następnej osobie i następnej osobie wyjść i obudzić się w ich małych grupach. Istotne jest aby wasze doświadczenia były znane, ponieważ pomagają innym rozpoznać jak są normalni ze swoimi doświadczeniami. Fajnie jest być dziwnym. Dajemy wam to i wiemy, że wy, który jesteście przebudzeni będziecie nadal przekraczać granice. Ale dla tych, którzy dopiero zaczynają się budzić i nie są pewni czy są szaleni, to są ci, którzy potrzebują pionierów, którzy przyszli przed nimi aby podzielili się swoimi historiami.

Pomocne jest również dla tych z was, którzy jesteście przebudzeni od jakiegoś czasu aby wiedzieć, że nie jesteście sami we własnych społecznościach. Macie tak wiele miejsc dla ludzi, którzy trzymają się tradycyjnych religii aby iść i świętować swoją wiarę, ale nie macie prawie tylu miejsc, w których przebudzeni mogliby się spotykać, gromadzić i świętować. Zachęcamy do celebrowania siebie samych i wszystkich innych, których znacie, którzy byli gotowi być dziwnymi. Liczba przebudzonych będzie nadal rosła ale wszyscy możecie ułatwić sobie kolejną falę, będąc wiernymi sobie i pozwalając innym wiedzieć, że wierzycie we wróżki, anioły i istoty pozaziemskie z równą ilością pewności.

Niech inni wiedzą, że słyszycie ten głos lub że widzieliście tę wizję i nie bójcie się, że zostaniecie wysłani na oddział psychiatryczny. Prawda waszych własnych doświadczeń musi się ujawnić, w taki czy inny sposób. Zachęcamy was teraz do zastanowienia się gdzie możecie podzielić się swoimi własnymi doświadczeniami, doświadczeniami, które pomogą innym czuć się bardziej komfortowo w ich własnym przebudzeniu.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-number-of-awakened-souls-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 131

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o