[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 8 lipca 2019

 

  Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 8 lipca 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

 

Kiedy czujecie się komfortowo z nieznanym, stajecie się otwarci na nowe możliwości i doświadczenia. Rozumiemy, że wielu z was uważa to za trudne ale czy wiecie już, że wielu z was ma tę umiejętność?

Jeśli kiedykolwiek medytowaliście lub po cichu szukaliście inspiracji, weszliście w przestrzeń potencjału z otwartością i ciekawością nie wiedząc co nadejdzie, ale zabezpieczając się faktem, że cokolwiek by to było, będzie pozytywne i dla waszego najwyższego dobra.

Świadome współtworzenie w ogromie nieznanego jest dokładnie tym samym! Wszystko co musicie zrobić, to pokazać się z przestrzeni połączenia i pragnienia ekspansji oraz głębszej wiedzy o sobie a możecie być pewni, że to co się pojawi, będzie wam tylko służyć.

Drodzy, jesteście dobrze przygotowani z każdą umiejętnością, której potrzebujecie na długo przed doświadczeniem głębokiej zmiany w waszej podróży. Czasami po prostu nie zdajecie sobie sprawy, że już  macie te umiejętności!

Ufajcie. Bądźcie otwarci. Odkrywajcie. Przyjmijcie jak dobrze jest tworzyć z tego miejsca wolności. Jesteście gotowi wkroczyć w kolejną fazę swojej suwerenności i pozwolić aby wasze kreacje i umocnienie rosły ręka w rękę. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/07/08/daily-message-monday-july-8-2019/

 

 

Hits: 78

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o