Współtworzenie z wszechświatem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Współtworzenie z wszechświatem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Przemyśleliśmy wiele  i naradziliśmy się nad pytaniem, czy ludzkość musi otrzymać więcej pomocy od istot takich jak my z wyższych sfer. Wszyscy wierzymy w ludzkość. Jest to oczywiste i nigdy nie podlega dyskusji. Wiemy, że zamierzacie dokonać zmiany i wiemy, że zrobicie to bez ogromnego bólu i cierpienia. Ale pojawia się pytanie, ponieważ są chwile, w których cała ludzkość mogłaby uzyskać trochę więcej naszego wsparcia, wsparcia innych istot o wysokiej częstotliwości, a my moglibyśmy po prostu dać wam więcej szturchańców w kierunku, który najbardziej wam służy.

Zastanawialiśmy się nad tym z powodu prawdy, że słyszymy wasze wołanie i otrzymujemy wszystkie wasze prośby. I również odpowiadamy. Odpowiadamy na wasze modlitwy ale nie wszyscy są otwarci lub chętni do otrzymania. Wtedy wszyscy zaczynamy się zastanawiać czy istnieje inny sposób. Zastanawiamy się czy istnieje sposób aby dać wam to czego chcecie i ostatecznie potrzebujecie, ale nie w sposób w jaki tego zażądaliście. Teraz, jeśli spojrzycie wstecz na swoje życie, możecie bez wątpienia znaleźć te czasy kiedy wszechświat działał w waszym imieniu, nawet jeśli wyglądało na to, że otrzymujecie przeciwieństwo tego co chcieliście.

Więc, to właśnie sugerujemy podczas gdy poruszacie się naprzód. Kiedykolwiek wygląda na to, że dostajecie przeciwieństwo tego co chcecie, zaufajcie. Ufajcie, że pozory są mylące. Ufajcie, że może to nie być sposób w jaki chcieliście aby coś się wydarzyło, ale ostatecznie jest to najlepszy sposób abyście zakończyli ze zdobyciem wszystkiego czego chcieliście i więcej. Mówimy wam to ponieważ chcemy abyście działali na podstawie wiedzy, że wszystko wam służy. Wszystko służy waszemu najwyższemu dobru ale kiedy to wiecie i żyjecie zgodnie z tą zasadą, cieszycie się tym bardziej. Jesteście bardziej otwarci, mniej oporni i podążacie z przepływem.

Chcemy abyście poczuli prawdę, że jesteście twórcami waszej rzeczywistości, ale chcemy również abyście zrozumieli, że jest to współtworzenie i współtworzycie coś co jest znacznie większe niż wasze ego i znacznie jaśniejsze niż wasz umysł. Dlatego ciągle słyszycie od takich istot jak my, że musicie uwolnić, że musicie się poddać. Z pewnością musicie zaufać ponieważ my i inni tacy jak my, zawsze pracujemy dla was. Jesteśmy po waszej stronie i zawsze będziemy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/co-creating-with-the-universe-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o