[Benjamin Fulford] Duże zwycięstwo podczas gdy wszystkie trzy obeliski władzy upadają: Waszyngton, Londyn i Rzym

8 lipca 2019

Duże zwycięstwo podczas gdy wszystkie trzy obeliski władzy upadają: Waszyngton, Londyn i Rzym

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

W zeszłym tygodniu ludzkość odniosła wielkie zwycięstwo podczas gdy mafia chazarska straciła kontrolę nad wszystkimi trzema ośrodkami zachodniej władzy – Waszyngtonem, Londynem i Rzymem, według Pentagonu i innych źródeł. Każda z tych stolic ma obelisk, różnie symbolizujący władzę militarną, finansową i religijną.

Trump ogłosił niepodległość Ameryki od Tajnego Państwa 4 lipca, kiedy prezydent Rosji Władimir Putin spotkał się z papieżem, a Boris Johnson został premierem Wielkiej Brytanii w Brexicie bez porozumienia, dając Białym Kapeluszom kontrolę nad trzema obeliskami globalnej władzy”, tak podsumowały sytuację źródła Pentagonu.

Oznacza to, że nieoficjalna wojna domowa na Zachodzie jest w większości zakończona. Teraz zjednoczony Zachód będzie negocjował z resztą świata, zwłaszcza z Azją, jak poprawić sposób jakim kierujemy naszą planetą, zgadza się wiele źródeł. Oczywiście zajmie to trochę czasu, więc nie spodziewajcie się żadnych nagłych, dramatycznych zapowiedzi, ostrzegają źródła.

Bitwa, która doprowadziła do tego zwycięstwa w nieoficjalnej zachodniej wojnie domowej była widoczna w wiadomościach w postaci różnych pozornie niepowiązanych wydarzeniach informacyjnych. Obejmowały one zatopienie rosyjskiej łodzi podwodnej, trzęsienia ziemi w amerykańskiej bazie marynarki wojennej, aresztowanie szantażysty pedofila Jeffreya Epsteina i wiele innych.

Zacznijmy od rosyjskiej łodzi podwodnej. Według doniesień prasowych i oficjalnych źródeł rosyjskiego rządu czternastu wyższych rangą rosyjskich oficerów marynarki, w tym siedmiu admirałów, zostało zabitych na pokładzie tajnej rosyjskiej łodzi podwodnej w zeszłym tygodniu.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/russia-submarine-accident-fire-nuclear-reactor-catastrophe-sailors-dead-a8991531.html?utm_source=reddit.com

Nie donosi się, że okręt podwodny został zaatakowany w odwecie za zatopienie izraelskiej łodzi podwodnej w Zatoce Perskiej, zgodnie z rosyjskimi i amerykańskimi źródłami wojskowymi. Wczesne doniesienia, odkąd zostały usunięte, na stronie Debka powiązanej z Mosadem próbowały obwiniać Amerykanów za zatonięcie rosyjskiego okrętu, w kolejnej oczywistej izraelskiej próbie rozpoczęcia III wojny światowej.

Źródła Pentagonu mówią: „Specjalna nuklearna rosyjska łódź podwodna Losharik mogła zostać usmażona przez ukierunkowaną broń energetyczną, która zawiodła w wywołaniu Trzeciej Wojny Światowej, ale jej kontrolerzy z kabała mogą zebrać natychmiastową karmę z nie tylko jednym ale dwoma trzęsieniami ziemi w China Lake Naval Air Weapons Station (Program Badań nad Bronią Powietrzną Marynarki) w Kalifornii“.

Sejsmografy kalifornijskich trzęsień ziemi pokazały charakterystyczne oznaki, że są one wynikiem eksplozji, a nie sił przyrody.

Proszę, zacznijcie od momentu 2:28 na tym wideo, aby potwierdzić.

Rosyjska łódź podwodna kontrolowała atomowy podwodny bezzałogowy dron rosyjskiego dnia Sądu Ostatecznego a oficerowie zginęli zapobiegając jego uruchomieniu, mówią rosyjskie źródła.

Dlatego rodziny poległych rosyjskich żołnierzy poinformowano, że ich krewni zapobiegali planetarnej katastrofie.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/russia-submarine-accident-fire-nuclear-reactor-catastrophe-sailors-dead-a8991531.html?utm_source=reddit.com

Baza, która została zaatakowana, była częścią kompleksu Nazistowskiego Spinacza, który zawiera słynną Strefę 51, mówią źródła w Pentagonie.

Ciekawe w tym kontekście jest, że nazista Jeb Bush opublikował następujący tweet zaledwie kilka godzin przed tym jak Trump ogłosił zwycięstwo nad Tajnym Państwem:

To fakt amerykańskiej historii, że trzech z pięciu Prezydentów Ojców Założycieli umarło w rocznicę Dnia Niepodległości. Ale czy to był zbieg okoliczności?

 

Bush, bez wątpienia był wściekły i przerażony, odkąd jego rodzice Barbara i Herbert Walker Bush zostali straceni a jego brat George Bush jr. został aresztowany.

Można przypuszczać, że Jeb również został aresztowany po tym zdradzieckim wpisie.

Operacja zniszczenia Izraela, педоса i syjonistycznych szantażystów rozpoczęła się 6 lipca z agentem Mossadu Jeffem Epsteinem aresztowanym za handel nieletnimi, a to może prowadzić do wielu więcej aresztowań, mówią źródła w Pentagonie.

Rzut oka na małą czarną książkę Epsteina pokazuje, wśród wielu innych, następujące imiona: Tony Blair, Richard Branson, Edgar Bronfman, Bill Clinton, Prince Pierre d Arrenberg, Steve Forbes, Dustin Hoffman, Mick Jagger, Michael Jackson, Senator Edward Kennedy, Henry Kissinger, Rupert Murdoch, Jessica and Hannah Rothschild (angielska strona) i Evelyn i Edward de Rothschild (francuska strona), Książe Salman Saud, Larry Summers i Ivanka Trump.

 

 

Choć bycie w Czarnej Książce Epsteina samo w sobie nie jest przestępstwem, jest to dobry wskaźnik tego, że ludzie w książce byli kuszeni przez nieletnich partnerów seksualnych a następnie filmowani i szantażowani, jeśli poddawali się tej pokusie.

Donald Trump był również gościem na tej wyspie i najwyraźniej czas pokaże czy opierał się on pokusie, czy nie.

Odkąd śledczy ws. Rosji Trumpa Robert Muller był blisko Epsteina i odkąd córka zwolnionego dyrektora FBI Jamesa Comeya jest częścią drużyny, która aresztowała Epsteina, możemy być pewni, że udział Trumpa (jeśli takowy istnieje) nie będzie zatuszowany.

http://stateofthenation2012.com/?p=109497

https://www.linkedin.com/in/maurene-comey-09022897/

 

Skutki aresztowania Epsteina, prawdopodobnie, będą utrzymywały się przez pewien czas.

Jednak fakt, że został on aresztowany i 2000 stron informacji związanych z jego poprzednim aresztowaniem i skazaniem zostały upublicznione oznacza, że nie będzie to zamiecione pod dywan.

W ten sposób, jest to duże zwycięstwo nad kabałem.

W każdym razie, mimo zwycięstwa na Zachodzie, bitwa o planetę ogólnie jest daleka od zakończenia.

Teraz wygląda na to, że Chazarzy aktywują swoje irańskie uśpione komórki aby rozpocząć Trzecią Wojnę Światową. Pamiętajcie, Mark Rich z Glencore Commodities (ułaskawiony przez Billa Clintona) przez dziesiątki lat płacił irańskim i izraelskim urzędnikom państwowym z ogromnych zysków z oszustw na kontraktach terminowych na irańską ropę naftową.

Ten skandal pokazał, że na najwyższym poziomie irańskiego rządu są dywersanci chazarskiej mafii.

Pewnie dlatego niektórzy irańscy urzędnicy państwowi teraz nagle wystosowują po kolei groźby nuklearne wraz z ich odpowiednikiem Benjaminem Netanjahu w Izraelu.

Niemiecka chazarska frakcja i ich Unijna Socjalistyczna Republika nadal prawdopodobnie będą próbować powodować problemy na Ukrainie i w innych częściach Europy Wschodniej.

W zeszłym tygodniu pokazali całemu światu, że UE nie jest demokratyczną instytucją, ignorując parlament UE i narzucając minister obrony Niemiec Ursulę von der Leven jako Przewodniczącą Komisji Europejskiej.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/european-commission-president-ursula-von-der-leyen-juncker-eu-parliament-a8987841.html?utm_source=reddit.com

Tymczasem w zeszłym tygodniu Brytyjczycy postanowili przypomnieć Europejczykom, że u nich jeszcze istnieje techniczna możliwość zamknięcia Bałtyku i Morza Śródziemnomorskiego.

Zrobili to, wysyłając największą brytyjską eskadrę marynarki od czasów I wojny światowej na Morze Bałtyckie wraz z okrętami z siedmiu sojuszniczych krajów.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/royal-navy-drill-russia-baltic-sea-jef-military-drill-putin-penny-mordaunt-a8980386.html

Mniej więcej w tym samym czasie Brytyjczycy przejęli irański tankowiec płynący przez Cieśninę Gibraltarską.

https://www.washingtonpost.com/world/middle_east/british-marines-seize-tanker-suspected-of-carrying-iranian-oil-bound-for-syria/2019/07/04/681458d2-9e65-11e9-83e345fded8e8d2e_story.html?utm_term=.7258cc2eedb6

Brytania nie może już dłużej kontrolować fal ale najwyraźniej wciąż mogą zarządzać Wschodnim Atlantykiem.

Zakładamy, że ta postawa wiąże się z toczącymi się negocjacjami ws. Brexitu.

Amerykańscy wojskowi, w przeciwieństwie do demonstrujących siłę Brytyjczyków, tworzą obiecujący sojusz z Rosją.

Najwyraźniej, przekazanie amerykańskiego myśliwca F-35 Rosjanom pomogła przypieczętować umowę.

To jest chrześcijański sojusz, o który są od dawna prosili Rosję.

Oto co się kryje za spotkaniem Papieża i Putina, które odbyło się tydzień temu, mówią źródła w Pentagonie.

Będzie to widoczne publicznie w transakcjach bronią.

Aby potrząsnąć kompleksem wojskowo-przemysłowym jeszcze bardziej, Trump może nie nałożyć sankcji na Turcję, Indie i Chiny za zakup rosyjskich rakiet przeciwlotniczych S-400, a Egipt, Irak, Katar, Korea, Wietnam, Arabia Saudyjska i Maroko mogą podążać za tym, wyjaśniają źródła w Pentagonie.

Ponadto, w bojkocie pod kierunkiem G20 Arabia Saudyjska zrezygnowała z pięćdziesięciu samolotów 737MAX jako duży cios wymierzony w Boeinga, źródła mówią.

Wiele linii lotniczych i leasingodawców samolotów jak Korean Air, Air Kanada, Malezyjskie Linie Lotnicze, Lion Air, Aeromexico, Flydubai, Virgin Australia, TUI, Singapurskie Linie Lotnicze, Tureckie Linie Lotnicze, SpiceJet, General Electric, Mitsubishi (MUFG), Sumitomo (SMBC), Bank Chin i Chiński Bank Rozwoju mogą pójść w ich ślady, dodają.

Będą również miały miejsce działania Sił Specjalnych przeciwko dużym technologicznym gigantom jak Google, Facebook i PayPal, obiecują źródła CIA i P2 Masonerii.

To, w połączeniu z wyżej wymienionymi atakami na obiekt China Lake, są częścią trwającego ataku na satanistyczną sieć w Kalifornii, mówią.

W celu uzyskania pewnych informacji o tym, zobaczcie następujący wywiad świadka satanistycznej infiltracji w amerykańskim wojsku w Kalifornii.

Jest w nim mowa o pułkowniku Michaelu A. Aquino, z którego imieniem często spotykamy się badając związek między wielkimi pieniędzmi i satanizmem.

Mówiąc o satanistach, chcielibyśmy poinformować czytelników, że w zeszłym tygodniu nasze problemy z witryną były spowodowane tym, że nasz webmaster stał się, według technicznych (medycznych) terminów, szalony, jak owocożerny nietoperz.

(Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic przeciwko owocożernym nietoperzom; niektórzy z moich najlepszych przyjaciół są owocożernymi nietoperzami, ale wiecie co mam na myśli.)

Poważnie, choć wygląda na to, że został otruty PCP lub anielskim pyłem poprzez przynętę wysłaną przez japońskich gangsterów pracujących dla chazarskiej mafii.

PCP najwyraźniej było zawarte w kremie do skóry, który mu dali. Teraz wyzdrowiał.

Dzieje się to już nie pierwszy raz. Wcześniej agent Gnostyckich Iluminatów Aleksander Romanow został otruty marihuaną z dodatkiem PCP po kontakcie z nami.

W obu przypadkach są nagle stali się paranoidalni i megalomańscy.

Zaczęli również widzieć codzienne przedmioty jak sprzęt do placów zabaw, jako superbroń do zniszczenia Ziemi lub statki kosmiczne obcych.

Romanov również w końcu wyzdrowiał ale został mimowolnie zamknięty w szpitalach psychiatrycznych trzy razy w tym czasie.

Dokładnie wiemy kto to zrobił i kto jest ich przełożonymi.

Ślady prowadzą do Zug w Szwajcarii poprzez niektórych znanych agentów, takich jak Leo Zagami, adwokata Rothschildów Michaela Greenberga z CSIS, agenta Michaela Cotrella, niektórych członkowie rodziny przestępczej Sumiyoshi itp.

Istnieją również inne nazwiska, o których wiemy ale gdy powstrzymujemy się na razie z powodów operacyjnych.

Nie mniej jednak chcielibyśmy zakończyć nasz raport w tym tygodniu bardziej optymistyczną uwagą, wskazując na niektóre dobre wieści.

Jedną z nich było stworzenie afrykańskiego bloku handlowego, łączącego 55 krajów i 1,3 miliarda ludzi.

https://www.dw.com/en/african-leaders-launch-landmark-55-nation-trade-zone/a-49503393

Demografia wyraźnie pokazuje, że w czasie gdy rozpoczyna się azjatycki wiek, Indie i Afryka z ich znacznie młodszą i rosnącą populacją będą następne.

Na koniec, zostaliśmy zachęceni raportem, w którym określa się obszar wielkości Chin i Stanów Zjednoczonych razem wziętych, który nie jest używany pod rolnictwo, który mógłby być łatwo zalesiony rodzimymi drzewami.

Raport wzywa do posadzenia 1,2 biliona drzew w tych obszarach jako najtańszy sposób na powstrzymanie degradacji środowiska.

https://www.theguardian.com/environment/2019/jul/04/planting-billions-trees-best-tackle-climate-crisis-scientists-canopy-emissions

To może wydawać się dużo ale ten pisarz osobiście zasadził ponad 300 000 drzew (około 1300 drzew dziennie w ciągu czterech wiosennych sezonów do sadzenia łącznie przez 240 dni).

Oznacza to, że trzeba tylko 4 mln osób w mniej niż rok, aby zalesić 11% powierzchni lądowej świata.

Dlatego tak ważne jest pokonanie fanatyków religijnych kabała, którzy próbują rozpocząć III wojnę światową. Dlatego musimy walczyć aż do zwycięstwa.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/07/08/major-victory-as-all-three-power-obelisks-fall-washington-london-and-rome/

 

 

 

 

 

 

Hits: 930

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o