Wniebowstąpienie jest na dobrej drodze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wniebowstąpienie jest na dobrej drodze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy perspektywę na to czym teraz żyjecie, którą chcielibyśmy abyście utrzymywali razem z nami. Chcielibyśmy abyście dołączyli do nas, wiedząc, że ludzkość jest absolutnie na dobrej drodze do wzniesienia. Chcemy abyście dołączyli do nas przyglądając się wszystkim pozytywom, które widzimy teraz na Ziemi. Jest tak wiele do świętowania i dobrego samopoczucia. Każdego dnia uzyskujecie większy dostęp do waszych wyższych jaźni. Stajecie się waszymi pięciowymiarowymi jaźniami i to w dużej mierze dlatego, że świat taki jaki jest teraz, nie jest doskonały. Jest w pewnym sensie doskonały ale w tym sensie, że ludzie wciąż się zabijają i nienawidzą się nawzajem, z pewnością taki nie jest.

Jak więc niedoskonały świat, w którym żyjecie, służy wam jako rozwijającym się i wznoszącym się istotom? Cóż, pomaga wam dostać się do miejsca bardzo podobnego do Źródła, a ostatecznym doświadczeniem jest poznanie siebie jako Źródła przy jednoczesnym utrzymaniu fizycznego ciała. Możecie się zastanawiać jak możecie dostać się do tego miejsca podobnego do Źródła? Cóż, Źródło jest kochające, wybaczające, współczujące i jeśli nie macie warunków, które są z natury nie do zniesienia, jak możecie poznać siebie jako prawdę o tym kim naprawdę jesteście? Jak możecie poznać bezwarunkową miłość bez tych warunków, które są odrażające? Jak możecie wybaczyć jeśli ktoś naprawdę was nie skrzywdzi? Jak możecie poznać bezwarunkowe współczucie jeśli nie ma kogoś, kto robi coś co nie zasługuje absolutnie na żadne współczucie?

Dlatego warunki są idealne. To dlatego, że jest was wystarczająco dużo, którzy decydują się być miłością w obliczu ciemności i nienawiści. Jest was teraz wystarczająco dużo aby wprowadzić ewolucję świadomości w ludzkości na nowe wyżyny. Nigdy nie dotrzecie tam naciskając na kogokolwiek lub cokolwiek istniejącego i jest tylu z was teraz, którzy widzieli wystarczająco dużo by wiedzieć, że opór i walka po prostu nie działają.

Musicie znaleźć w swoich sercach aby być tym kim naprawdę jesteście w obliczu tak wielu, którzy wciąż trzymają się tych starych, egoistycznych sposobów. Jeśli otrzymujecie to przesłanie, to jesteście tymi, niezależnie od tego czy zdajecie sobie z tego sprawę, pracujecie wszyscy razem.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/ascension-is-on-track-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 103

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o