Najnowsze pobrania i uaktualnienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Najnowsze pobrania i uaktualnienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy usatysfakcjonowani tym w jaki sposób radziliście sobie z ostatnimi energiami, które nadchodziły. Wykonujecie tak wspaniałą robotę radząc sobie z ulepszeniami i pobraniami, które przyszły wraz z tymi energii. Zauważyliśmy, że znaczna większość z was, którzy są przebudzeni, była w stanie wykorzystać to co otrzymaliście aby zapewnić pomoc swoim bliźnim.

Jest to duża część tego co będziecie robić posuwając się naprzód. Nie będziecie otrzymywać uaktualnień i pobrań tylko po to by poczuć się wyjątkowo lub po prostu zaimponować znajomym. Każdy dostaje dokładnie to czego potrzebuje aby służyć tym, którzy są najbliżej.

Ci, którzy mają większy zasięg i służą większej części ludzkości otrzymają więcej, a niektórzy z was zostaną poproszeni o zrobienie większego kroku naprzód abyście mogli dotrzeć do większej grupy ludzkości. Wszyscy macie okazję dać ludzkiej zbiorowej świadomości to co otrzymaliście. To się dzieje automatycznie.

Ale niektórzy z was będą musieli stanąć na wysokości zadania w służbie, ponieważ na waszej planecie przebudziło się więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej. Zobaczycie przebudzenia na dużą skalę, co oznacza, że ​​będzie więcej osób szukających takich jak wy, którzy od dłuższego czasu wykonują tę pracę.

Oczywiście wiele osób, które będą was szukać, będzie tymi, którzy znali was przez całe życia, a przynajmniej przez większość żyć. I będą chcieli wiedzieć co zrobić z tym, co się dzieje. Potęgowaliście swoje umiejętności i właśnie dlatego jesteście w stanie intensywnie wykorzystywać te energie, które przychodzą by zmobilizować was, ale także by was wspierać. Wiemy, że ze wszystkim sobie poradzicie i liczymy na naszą wiedzę, że poradzicie sobie jeszcze bardziej. Zabawa dopiero zaczyna się tam na Matce Ziemi.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-recent-downloads-upgrades-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 110

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o