[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa 10 lipca 2019

 

 Archanioł Gabriel ~ Środa 10 lipca 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, możecie napotkać czasy intensywności z drżeniem lub podekscytowaniem. To zależy od was. Zwrócimy jednak uwagę, że każdy opór sprawia, że ​​zmiany, których zamierzacie dokonać są, bez względu na to jak je odczuwacie, bardziej wymagające.

Zaufajcie swoim umiejętnościom! Wszyscy stajecie się mistrzami energii, poruszającymi i asymilującymi energie jak nigdy dotąd. Z każdą zmianą zyskujecie więcej umiejętności.

Ta wielka zmiana na waszej planecie jest tym czego nie mogliście się doczekać. Bądźcie obecni w tym cudzie. Zastanówcie się ile zmieniliście się i ewoluowaliście w ciągu ostatnich 5 lat, 2 lat, 1 roku, 6 miesięcy swojego liniowego czasu. To co osiągnęliście w tak krótkim czasie jest naprawdę niezwykłe! I znowu przypominamy, że z każdą zmianą, której ucieleśniacie, możliwe stają się nowe, większe potencjały.

Więc pozwólcie sobie na magiczny przepływ transformacji. Miłujcie siebie i innych podczas gdy się zmieniacie i ewoluujecie. Podobnie jak nowy poziom otwierający się w jednej z waszych gier wideo, odkryjcie co jest możliwe dzięki nagromadzeniu waszych wysiłków. Jest wiele do świętowania kiedy z miłością kierujecie się naprzód jako pionierzy światła na planecie, która was uwielbia i wszystko co robicie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/07/10/daily-message-wednesday-july-10-2019/

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Claudia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Claudia
Gość
Claudia

Dziękuję błogosławię cię Aniele