Pięciowymiarowe energie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Pięciowymiarowe energie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni co do szans dla ludzkości na wywołanie większej ilości energii piątego wymiaru, którą posiadacie w sobie i wykorzystywanie jej do rozpoczęcia tworzenia piątego wymiaru, podczas gdy nadal zamieszkujecie w częstotliwości czwartego wymiaru, w którym wszyscy jesteście. My wraz z innymi grupami istot z wyższych wymiarów pomagamy wam, przekazując wam transmisje energii wysokiej częstotliwości, abyście mogli się do tego przyzwyczaić. Chcieliśmy zainteresować was i ten mały eksperyment był skuteczny, ale są chwile kiedy się wycofujemy. Są chwile kiedy nie transmitujemy tak dużo energii piątego wymiaru, a wasze słońce i Ziemia są w tym również.

To wstrzymanie tej energii jest zaprojektowane aby coraz więcej z was poszukiwało waszych wewnętrznych magazynów. Widzicie, wszystkie wymiary istnieją wewnątrz was. W końcu jesteście Istotami Energii Źródła. Piąty wymiar nie jest gdzieś tam. To częstotliwość. To stan bycia i jest w was. To jest wasze do wzięcia. Tak więc optymistycznie patrzymy na to, że przy mniejszej ilości energii piątego wymiaru pochodzącej z zewnątrz, będzie więcej pragnienia wejścia do środka i zdobycia jej. Zostaliście już aktywowani. Wiecie jak to jest kiedy energie pochodzące spoza was aktywują was.

Aktywacje dotyczą energii, które już istnieją w was. Więc teraz to zależy od was wszystkich. Możecie być jeszcze jednym przebudzonym człowiekiem czekającym na to wydarzenie, zmianę lub błysk słońca i rozglądającym się dookoła w poszukiwaniu następnej prognozy kiedy to nastąpi, albo możecie być jedną z bardziej dojrzałych istot, które rozumieją, że to Doświadczenie bycia pięciowymiarowym jest teraz dostępne. To kwestia skupienia. Jest to kwestia bycia skoncentrowanym na sercu, a na pewno jest to kwestia skierowania się do wnętrza, a nie patrzenia na zewnątrz na to kim będzie bohater lub zbawiciel ludzkości.

Zbawicielem ludzkości musi być ludzkość. To musi być więcej niż jedna dusza podejmująca decyzję, decydująca o tym co jest naprawdę ważne. Będziecie otrzymywać więcej energii o wysokiej częstotliwości od takich istot jak my aby was wspierać, ale w międzyczasie skierujcie się do wnętrza i zobaczcie jak potężni jesteście.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/fifth-dimensional-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 115

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o