Przetrwanie czwartego wymiaru ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przetrwanie czwartego wymiaru ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy doceniać pilność z jaką wielu z was szuka ogromnych zmian w swoim świecie. Widzimy tak wielu z was, którzy wołają i czują głębię rozpaczy, że nie pasują, nie chcą być, nie rezonują z większością ludzkiej populacji i widzimy to jako tragedię, którą wszyscy doświadczacie. Nie będziemy próbować zminimalizować tego co czujecie i doświadczacie na Ziemi kiedy czekacie na ogromne zmiany, które wam obiecano.

Wiemy, że istnieje wiele dróg i możliwości ucieczki od życia. Macie narkotyki. Macie alkohol. Macie gry wideo, które wydają się niemal prawdziwe i macie więcej sposobów niż moglibyśmy policzyć tutaj, aby usunąć się z trudnych warunków rzeczywistości w czwartym wymiarze. Dlatego zapraszamy was abyście zjednoczyli się   jako wspólnota przebudzonych osób. Zapraszamy do wzajemnego wspierania się i wiemy, że wielu z was jest tak daleko od najbliższej przebudzonej osoby, że ta sugestia wydaje się niedorzeczna ale wiemy również, że w Internecie jest wiele miejsc, w których można znaleźć ludzi którzy są wrażliwi, skoncentrowani na sercu, troskliwi i współczujący i tak samo przebudzeni jak wy.

I możecie opierać się na tych osobach. Możecie dzielić się swoimi historiami ze sobą. Możecie tworzyć sieci i na pewno zawsze istnieje możliwość spotkania się twarzą w twarz. Dlatego tak bardzo, jak bardzo lubimy słuchać   was i wspierać was, podobnie jak nasi koledzy tutaj w królestwach wyższych wymiarów, szczególnie lubimy widzieć jak wspieracie się nawzajem i łączycie się, by zjednoczyć się pod przebudzoną flagą.

To nie znaczy, że chcemy abyście czuli się oddzieleni od tych, którzy nie są obudzeni lub że musicie wykluczyć kogoś z tych grup, które tworzycie. Rozumiemy jednak jakim wyzwaniem jest dla wielu z was łączenie się z tymi, którzy nie podzielają waszej wiedzy o tym kim naprawdę jesteście. Dlatego sugerujemy abyście spojrzeli na siebie nawzajem, na tych, którzy was docierają, na tych, z którymi możecie porozmawiać o objawach wniebowstąpienia, odwiedzinach ET i tak dalej.

Temu światu będą lepiej służyć ludzie tacy jak wy, którzy pokojowo łączą się i miłują się nawzajem, okazując współczucie sobie nawzajem a czyniąc to, zainspirujecie innych do tego samego. A kiedy zjednoczycie się z intencją największego i najwyższego dobra dla wszystkich jako waszą misją, pomyślcie o tym co wszyscy możecie osiągnąć będąc nadal w czwartym wymiarze.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/surviving-the-fourth-dimension-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 84

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o