Następna fala energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Następna fala energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zainteresowani tym jak ludzkość zareaguje na następną falę energii, która ma nadejść aby was wesprzeć. Wiemy, że niedawno powiedzieliśmy wam abyście sami weszli do wnętrza i uzyskali energię piątego wymiaru, a my i inni tacy jak my wycofamy się trochę i zobaczymy jak wszyscy zareagowaliście na tę podpowiedź. My i inne istoty o wysokiej częstotliwości, z którymi łączymy się regularnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego,o ile więcej przywołaliście z siebie tej energii piątego wymiaru.

Następna fala energii, która jest w drodze do Ziemi, ustanowi większą suwerenność i boskość. Wysyłamy te energie aby was aktywować, aby przypomnieć wam o waszej prawdziwej naturze jako Istot Źródła, jako istot, które nie są pod kontrolą nikogo innego. A potem, ponownie, wszyscy tutaj w wyższych sferach wycofamy się i zobaczymy jak przyłączycie nową falę energii. Jesteśmy zainteresowani tym co stworzycie i jak sobie poradzicie na różne sposoby.

Czekaliśmy na właściwy czas aby wysłać te energie i widzimy, że jest więcej gotowości wśród tych z was, którzy się obudzili. Wiemy, że w tym czasie możecie sobie poradzić bardziej, a także dostrzegamy konieczność większej jedności w świadomości ludzkiego kolektywu. Suwerenność i boskość oznacza jedność a nie separację, nie niezależność w tym sensie, że nikogo nie potrzebujecie. Chodzi o uznanie siebie za Istoty Stwórcze, którymi jesteście i korzystanie ze swoich umiejętności aby stworzyć swoją rzeczywistość.

Nacisk w niektórych segmentach społeczności new age na pokonanie „ich”, rozbrojenie tych, którzy są na zewnątrz was, którzy są w jakiś sposób odpowiedzialni za stworzenie waszej rzeczywistości, jest to coś co próbujemy zakłócić tymi energiami. Chcemy abyście postrzegali siebie jako twórców tego wszystkiego i chcemy aktywować w was świadomość, że jako dla Boskich Istot Miłości i Światła, nie ma nikogo, żadnej siły poza wami, która byłaby potężniejsza niż wy wszyscy jesteście. Oczekujcie, że te energie pojawią się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-next-wave-of-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 93

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o