Częściowe Zaćmienie Księżyca we wtorek, 16 lipca o 21:30 UTC

Częściowe Zaćmienie Księżyca we wtorek, 16 lipca o 21:30 UTC

 

 

We wtorek, 16/17 lipca nastąpi częściowe zaćmienie księżyca. To będzie ostatnie zaćmienie księżyca w 2019 roku. To zaćmienie księżyca będzie można zobaczyć w Australii, Afryce, Ameryce Południowej, większości Europy i Azji; bardzo południowe i wschodnie części Ameryki Północnej będą mogły również zobaczyć zaćmienie.

https://www.timeanddate.com/eclipse/lunar/2019-july-16

Astrologia tego zaćmienia wskazuje, że wiele mrocznych tajemnic może być ujawnionych, zwłaszcza związanych z seksualnymi nadużyciami i to, być może, już się zaczęło.

https://www.rt.com/usa/463652-jeffrey-epstein-charged-sex-trafficking/

W tym samym czasie astrologia wskazuje, że przy pomocy Boskiej Kobiecej energii każde ujawnienie może pomóc stworzyć trwałe zmiany dla ludzkości.

https://galacticshamanastrologers.net/blog/2019/7/8/meditation-on-dissolution-lunar-eclipse-july-16-2019

Lunar Eclipse July 16, 2019 – #MeToo

Maksimum tego zaćmienia księżyca nastąpi o 21: 30 czasu UTC (23:30 w Polsce), zaraz po tym osiągniemy dokładną pełnię księżyca o 21:38 UTC (23:38 w Polsce), a Księżyc ten będzie na pustym kursie w tym samym czasie. Księżyc na pustym kursie jest to okres kiedy Księżyc przechodzi z jednego znaku zodiaku do drugiego. Okres ten kończy się gdy Księżyc wchodzi w następny znak.

Podczas tego pustego kursu Księżyca, 16 lipca, Księżyc opuści Koziorożca i wejdzie w Wodnika.

https://www.moontracks.com/void_of_course_moon_dates.html

Wykonanie medytacji podczas pustego kursu Księżyca, samodzielnie lub z grupą, może zwiększyć skuteczność medytacji.

https://www.mountainastrologer.com/standards/editor’s%20choice/articles/void_of_course.html

Dlatego sugerujemy przeprowadzić Medytację Złotego Wieku w momencie maksimum zaćmienia we wtorek, 16 lipca, o godzinie 21:30 UTC (23:30 w Polsce), z określonym celem zamanifestowania pełnego ujawnienia w najlepszy możliwy sposób i zakotwiczenia jak największej ilości światła, aby ustabilizować przejście do Wydarzenia.

 

Możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?p1=1440&iso=20190716T2130&msg=Partial%20Lunar%20Eclipse%20Meditation&sort=2

Oto link do wydarzenia na facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/906920482979965

Przewodniki audio dla Medytacji Złotego Wieku są już dostępny w 17 językach i są dostępne pod tym linkiem:

http://bit.ly/2Xwqe33

 

Instrukcje (zalecany czas dla tej medytacji to 15 min.):

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu wzniesienia planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozchodzący się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk tego wszechświata. Następnie wizualizuj to światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przez Plejadiańskie Gwiezdne Wrota Alkione, następnie przechodzące przez Gwiezdne Wrota Syriusza, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, następnie przez wszystkie żywe istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do wnętrza Ziemi.

4. Wizualizuj kolejny filar lśniącego białego Światła wznoszący się z centrum Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało, w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i galaktyce, przechodzący przez Gwiezdne Wrota Syriusza, a następnie przechodzący przez Plejadiańskie Gwiezdne Wrota Alkione, następnie łączący się z Galaktycznym Centralnym Słońcem i wszystkimi Centralnymi Słońcami wszystkich galaktyk w tym wszechświecie i w końcu, łączący się z Kosmicznym Centralnym Słońcem.

Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

5. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający wszystkie pozostałe bomby toplet na płaszczyźnie plazmowej wokół Ziemi. Następnie wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający całą pierwotną anomalię wokół powierzchni planety.

6. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający wszystkich ludzi na powierzchni Ziemi, wyzwalając ich od wszelkiego programowania, kontroli i stłumienia. Wizualizuj jak wszystkie negatywne zachowania i programowanie umysłu ciemnych sił są usuwane z ludzkości a wszystkie implanty, które zostały umieszczone w populacji na powierzchni, całkowicie rozpuszczone.

7. Wizualizuj wszystkie fizyczne grupy Siostrzeństwa Róży, Wojowników i Pracowników Światła na całej planecie, pracujących razem w harmonii dla planetarnego wyzwolenia.

8. Wizualizuj Wydarzenie mające miejsce, przywracając Jedność, Harmonię, Pokój i Dobrobyt dla Ziemi i jej mieszkańców.

9. Wizualizuj Złoty Wiek manifestujący się na planecie Ziemia i każdego ustanawiającego na nowo połączenie ze swoim wyższym “Ja” i duchowymi przewodnikami.

 

 

Medytacja podczas Pełni Księżyca odbędzie się w środę, 17 lipca w 14:45 UTC (16:45 w Polsce). Jednak ominiemy Medytację Pokoju dla Syrii z powodu nakładania się czasu Medytacji Zaćmienia Księżyca.

 

Oto zaktualizowana wersja Medytacji podczas Pełni Księżyca:
(Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji w czasie Pełni Księżyca jako narzędzia dla zakotwiczenia Czystej Boskiej Kobiecej Energii na powierzchni planety i jako wsparcie w wyzwoleniu planety.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przepływający przez Księżyc w Pełni, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba, przechodzący przez Księżyc w Pełni i ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce, a na końcu łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Jesteś teraz zakotwiczony/a pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj czystą energię Bogini wzmocnioną poprzez Księżyc w Pełni i płynącą w kierunku powierzchni Ziemi. Wizualizuj tę energię obejmującą i uzdrawiającą wszystkie istoty na planecie oraz samą Gaję. Zobacz wszystkie istoty na Ziemi doświadczające tej czystej energii Bogini na swój własny, niepowtarzalny i pozytywny sposób. Wizualizuj wszystkie wiry Bogini aktywowane na planecie.

5. Wizualizuj energię Bogini Pełni Księżyca oczyszczającą wszelką pozostałą pierwotną anomalię i ciemne istoty na powierzchni planety.

6. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością. Wizualizuj energię Bogini uspokajającą wszystkie napięcia na powierzchni w czasie Wydarzenia.

7. Wizualizuj nowy Złoty Wiek na Ziemi, gdzie Bezwarunkowa Miłość Bogini obejmuje wszystkie istoty i gdzie wszyscy ludzie żyją w pokoju, harmonii, miłości i wzajemnym zrozumieniu. Wizualizuj drugi renesans wiedzy naukowej i duchowej. Zobacz, jak zaspokojone są potrzeby wszystkich a każdy żyje swoim życiem tak jak tego pragnie.

Bogini chce wyzwolenia i wyzwolenie będzie!,

 

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/07/partial-lunar-eclipse-on-tuesday-july.html

 

 

 

Hits: 261

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o