[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Niedziela 4 sierpnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Niedziela 4 sierpnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z was zaufanie stanowi problem. Mówiliśmy o tym jak ludzie ewoluują i zmieniają się. Pytanie, które wielu z was ma, brzmi: „Skąd wiecie, że można bezpiecznie pozwolić komuś wrócić do twojego życia jeśli was skrzywdzili?”

Większość ludzi, jeśli zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za działania krzywdzące innych, będzie chciała załagodzić sytuację. Obiecują, że będą inni. Są pokładani w powrót do tego jak było, tak szybko jak to możliwe. Rozumiemy, że jeśli zostaliście zranieni to chcecie również powrócić do tego co było wcześniej. Może to często prowadzić do powrotu do sytuacji, zanim prawdziwa zmiana miała szansę zaistnieć.

Ludzie zmieniają się i ewoluują, szczególnie w czasach transformacji. Są też ludzie, którzy nie zamierzają się jeszcze zmieniać. Jak poznać różnicę? Istnieją bardzo konkretne rzeczy, które zobaczycie u osoby, która chce się zmienić.

Osoba gotowa do zmiany pokaże co następuje. Nastąpi introspekcja i uświadomienie sobie, że nie będą już chcieli być takimi, jakimi byli. Przestaną minimalizować swoje zachowanie i/lub winić innych.

Będą odpowiedzialni za siebie zarówno przyznając się do problemu jak i potwierdzając krzywdę jaką wam wyrządzili. Będą mieli prawdziwe wewnętrzne pragnienie zmiany swojego zachowania i sposobu wyrażania siebie a następnie podejmą kroki w kierunku tej zmiany.

Mogą nie być doskonali na drodze do zmiany ale w ich wysiłkach będzie konsekwencja. Zauważycie zmianę ich integralności, która wskazuje na ich osobisty rozwój i dzięki temu staną się znacznie bardziej transparentni.

Większość ludzi mówi o tym kim chce być jako prekursorzy zmian. Ich działania pokazują czy ta zmiana rzeczywiście ma miejsce. Ludzie, którzy są zaangażowani w zmianę i doskonalenie siebie podejmują działania, wykonują pracę i prowadzą rozmowy.

W czasach intensywności energetycznej zobaczycie ludzi, którzy robią gigantyczne skoki do przodu, które mile was zaskakują. Miłujcie ludzi na tyle aby dać im przestrzeń do rozwoju i ewolucji poprzez podejmowanie decyzji w oparciu o to kim są dzisiaj. Miłujcie siebie na tyle aby użyć swojej mądrości, aby zobaczyć kiedy naprawdę zachodzi zmiana i czy dana osoba jest bezpieczna aby pozwolić jej wrócić do waszego wewnętrznego kręgu lub czy musicie miłować ją z daleka.

Kontynuujcie swoją własną pracę, wiedząc, że to jedyna rzecz, nad którą naprawdę macie kontrolę a ostatecznie te wysiłki zawsze są odzwierciedlane do was. I wiedzcie, że wszystko to ma cel a ludzie będą wzrastać i ewoluować, ilekroć jest to dla nich bosko idealne i ich unikalnym wyrazem życia. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/08/04/daily-message-sunday-august-4-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o