Moc bycia w przepływie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Moc bycia w przepływie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy podzielić się z wami następującą transmisją. Zauważyliśmy bardzo piękne sposoby w jakie wszyscy, którzy jesteście przebudzeni, przetwarzacie wasze emocje i zauważamy, że teraz jest większe zrozumienie jak potężne i znaczące są te emocje, podczas gdy stopniowo poszerzacie waszą świadomość i stajecie się waszymi wyższymi jaźniami. Na wiele sposobów uwalniacie się z niewoli uwięzienia przez te niepożądane, nisko wibracyjne emocje.

I widzimy jak coraz więcej z was szybuje wolno bez bagażu, który nosiliście. Musicie także rozpoznać, że nigdy nie jesteście potężniejsi niż wtedy gdy coś czujecie, bez względu na to co to jest. Kiedy przepuszczacie energię emocji, wtedy jesteście najsilniejsi. Właśnie wtedy jesteście w przepływie i właśnie po to jesteście tam aby rozpoznać w tej chwili. Naprawdę nie chodzi o to co myślicie, co robicie lub co mówicie. Chodzi o to co czujecie.

Kiedy ktoś rozmawia publicznie, ponieważ jest osobą publiczną, nie trzymajcie się kurczowo każdego słowa, które mówi. Zamiast tego zauważcie jakie wibracje utrzymuje dana osoba i czy on lub ona jest w przepływie, czy też stawia opór. Chcecie wspierać tych, którzy są w przepływie. Chcecie wspierać ekspansję, bez względu na to gdzie jesteście w podróży. Niezależnie od tego czy macie wiele emocji do przetworzenia, czy nie, jesteście tutaj aby stworzyć rzeczywistość, która jest idealną wersją życia na Ziemi.

I możecie to zrobić tylko poprzez czucie. Nie ma wystarczająco dużo czasu lub energii aby to zrobić poprzez działanie. Naprawdę chodzi o pozwolenie sobie na bycie w przepływie tej kreacji, tej wersji rzeczywistości, której chcecie doświadczyć. Za każdym razem gdy jesteście w napięciu i w oporze, nie pozwalacie aby przepływ energii was wzmocnił. Jeśli więc chcecie służyć sobie i innym pamiętajcie o tym przekazie. Pamiętajcie o mocy bycia w przepływie tego co czujecie i o tym, jak czasami konieczne jest uwolnienie się od wszystkiego czemu się opieracie, abyście mogli po prostu być w tej chwili z tym co czujecie. Możecie czuć się silniejsi niż do tej pory pozwalaliście sobie i możecie pozwolić emocjom prowadzić was w tej podróży.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-power-of-being-in-the-flow-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o