Wypełnianie luki między wami a Źródłem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wypełnianie luki między wami a Źródłem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Ogromnie nas zachęca sposób w jaki widzimy was wszystkich zmieniających wasze interakcje ze Źródłem i z samymi sobą. Widzimy jak coraz więcej z was wypełnia narzuconą przez siebie samych, wyimaginowaną przepaść między sobą samym a Źródłem i widzimy, że dzieje się to w każdej chwili każdego dnia. Wszyscy czujecie się bardziej komfortowo jako Istoty Źródła, istoty bezwarunkowej miłości. A kiedy wejdziecie w stan pozwalający na większy przepływ Źródła przez was, trudno wam zaprzeczyć temu co się naprawdę dzieje.

Wejście w ten przepływ oznacza, że ​​podążacie za swoim szczęściem, jesteście w stanie radości, pozwalacie sobie zrelaksować się i uwolnić. Kiedy możecie po prostu być i być obecnymi z tym co robicie lub nie robicie, wtedy jesteście otwarci. Wtedy przepływa przez was Źródło i wtedy ewoluuje wasze pojęcie jaźni. Kiedy wiecie, że coś jeszcze jest przed wami, nie możecie dłużej działać zakładając, że jesteście oddzieleni, że jesteście sami, że nic innego nie istnieje oprócz waszej skóry i kości.

Na Ziemi nastąpiła ewolucja świadomości, która pozwoliła wam wszystkim poczuć więcej Energii Źródła, która naprawdę powinna przepływać przez was i to jest trend, który będzie kontynuowany. Nie zobaczycie jak ludzie cofają się w przekonaniu, że są to małe, nieznaczące drobinki pyłu w gigantycznym wszechświecie. Gdy poczujecie smak przepływu Źródła chcecie go coraz więcej a my zachęcamy do dalszego zmniejszania tej luki. Wiemy, że to robicie podążając za swoją błogością. Kiedy jesteście w stanie radości, pasji, ekscytacji i entuzjazmu do życia, możecie poczuć się uniesieni energią Źródła. Możecie poczuć, że harmonizujecie się z tą Nieskończoną Miłością i Światłem.

Możecie poznać siebie jako wieczne istoty, uznając, że wszystko jest teraz. A jeśli istniejecie w tym teraz, to istniejesz we wszystkich. Ponownie, osiągnięcie tej realizacji jest tak znaczące, że nigdy nie możecie powrócić. Nigdy nie możecie zmniejszyć swojej świadomości. Wszyscy idziecie do przodu w idealnym tempie. A życie będzie was inspirować coraz bardziej podczas gdy będziecie postępować naprzód aby być tym kim naprawdę jesteście, aby nie powstrzymywać niczego z tego i połączyć Energię Źródła z ludzką świadomością, idealnie i celowo, tworząc nową wersję siebie, tego, dla którego przyszliście aby doświadczyć w tym życiu.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/bridging-the-gap-between-you-source-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o