[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek 6 sierpnia 2019

  Archanioł Gabriel ~ Wtorek 6 sierpnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Wielu oświecających ludzi doświadcza wyzwań z obfitością. Może to wynikać ze starych systemów wierzeń lub po prostu z nie chcenia bycia częścią systemu postrzeganego jako separatystyczny. Być może odrzucacie stare sposoby mających i nie mających.

Jesteście na planecie w czasie całkowitej transformacji a wszystkie systemy zostaną zaktualizowane aby to odzwierciedlić. Wchodząc w swoje wcielenie zaczęliście doświadczać siebie jako części wszystkiego co jest i rozumiecie, że jako upoważnieni współtwórcy macie dostęp do wszystkiego.

Co jeśli częścią procesu wzniesienia jest stworzenie nowych szablonów obfitości opartych na połączeniu, a nie na separacji? Co jeśli obfite życie nie było tylko waszym prawem przyrodzonym ale częścią waszego celu? Co jeśli aspektem waszej boskiej misji było doprowadzenie do obfitości we wszystkich formach akceptacji i nowych szablonów światła?

Czy łatwiej byłoby go przyjąć niż oddzielić się od tego? Czy przyjęlibyście nie tylko swoją naturalną wartościowość ale także dobro, które może pochodzić z obfitości? Czy możecie odejść od osądu pieniędzy jako dobrych lub złych, właściwych lub niewłaściwych aby po prostu postrzegać je jako jedno z wielu narzędzi w zestawie narzędzi?

Jeśli zrozumiecie, że pieniądze i władza idą w parze a tematem na waszej planecie jest teraz ponowna ocena władzy i osobistej inicjacji, zobaczycie, że pieniądze i obfitość osobista również ulegną transformacji. To kolejny cudowny aspekt służby, którą będziecie świadczyć jako pionierzy wznoszącej się planety – tworząc nowe sposoby życia w obfitości, które służą całości. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/08/06/daily-message-tuesday-august-6-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o