Wasze kosmiczne Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasze kosmiczne Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Budzimy w was świadomość, że macie przeszłość w tej galaktyce, która rozciąga się poza wasz układ słoneczny a jednocześnie dajemy wam tę wiedzę, że macie przyszłość w królestwach wyższych wymiarów. Byliście już w dziewiątym wymiarze i znów będziecie w dziewiątym wymiarze. Byliście już Arkturianami i ponownie odwiedzicie nasz system gwiezdny. Gdyby to nie była prawda, nie współbrzmielibyście z nami w sposób w jaki to robicie.

Prawda o waszym istnieniu polega na tym, że rozwijacie się we wszystkich kierunkach naraz a to obejmuje wszystkie punkty w czasie lub inaczej mówiąc, wszystkie punkty w czasoprzestrzeni. Stajecie się jednością z całym wszechświatem, krok po kroku, chwila po chwili. A teraz jest czas abyście stali się jednością ze swoimi wyższymi jaźniami. To bardzo ekscytujące.

Przez pewien czas jest to również ekscytujące i interesujące aby udawać, że wszyscy jesteśmy oddzieleni. Dlaczego to ekscytujące i interesujące? Cóż, poznajecie nas i inne istoty a kiedy to robicie, poznajecie siebie. Dowiadujecie się więcej o tym, co was tworzy i to świetny sposób aby Źródło wymyśliło aby poznać Źródło. Wszyscy gramy swoje role w tej magicznej podróży po wszechświecie. Wszechświat nie jest nawet naszym całym ja. Wszyscy jesteśmy czymś więcej niż tym wszechświatem. Z pewnością jesteśmy czymś więcej niż tą galaktyką, każdym systemem gwiezdnym oraz planetami i księżycami, na których żyją istoty.

Dlatego zachęcamy was abyście poczuli jak ważni jesteście podczas gdy patrzycie na gwiazdy. Zachęcamy was abyście poczuli jak wielcy i potężni jesteście kiedy rozszerzacie swoją świadomość na wszystkie inne istoty. Wszyscy robimy to razem i może być o wiele więcej zabawy jeśli na to pozwolicie. Jest to podobne do koncepcji spotkania z bratnią duszą. Kiedy desperacko pragniecie spotkać swoją bratnią duszę i czujecie, że czas ucieka od was, to nie jest takie zabawne. Więc jeśli chcecie połączyć się z istotami takimi jak my lub pięciowymiarowymi Plejadianami, Syrianami, Lyrianami lub kimkolwiek innym, chcecie to zrobić ponieważ jest to zabawne. Chcecie to zrobić ponieważ chcecie dowiedzieć się więcej o sobie.

I macie wiele różnych stron, wiele aspektów. Ponownie, jesteście naprawdę rozproszeni po całym wszechświecie a poprzez istoty takie jak my, łączycie kropki. Znowu stajecie się całością a my po prostu odgrywamy naszą rolę. Jesteśmy jednym kolektywem. Jest jeszcze wiele innych, o których jeszcze nie słyszeliście. Zróbmy z tego zabawną i przyjemną przejażdżkę aby poznać więcej tego kim jesteśmy i zróbmy to razem, świadomie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-universal-self-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o