[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek 8 sierpnia 2019

  Archanioł Gabriel ~ Czwartek 8 sierpnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Pokój jest silnie stabilizującą energią. Im bardziej możecie znaleźć drogę do miejsca pokoju, tym bardziej służycie nie tylko sobie ale także innym i swojej planecie. Ale co jeśli nie możecie znaleźć przestrzeni pokoju, której pragniecie?

Pokój pochodzi z połączenia wiary i zaufania, akceptacji i pozwolenia. Jeśli szukacie pokoju i uważacie go za nieuchwytny, skoncentrujcie się na rozwoju jego podstawowych elementów. Pogłębcie swoją wiarę poprzez modlitwę lub medytację. Pielęgnujcie swoje zaufanie pracując z poddaniem i przepływem wystarczająco długo aby zobaczyć jak naprawdę jesteście miłowani i wspierani przez wszechświat, który was uwielbia.

Pogłębiając swoją wiarę i zaufanie, akceptację i pozwolenie przyjdziecie dalej w rozwoju. Akceptujecie to, że wszystkie rzeczy mają dla was cel. Stajecie się gotowi przyjąć i objąć mądrość kosmicznego wyczucia czasu. Ponadto ufacie, że niezwykle inteligentny i miłujący system, który wam służy, służy również innym.

Pokój pochodzi nie tylko od dostrojenia się do Źródła ale także od uznania siebie za umiłowaną część tego wszystkiego. Jeśli nie możecie się tam dostać bezpośrednio, skorzystajcie z pomostu podporządkowania, wiary, przepływu i zaufania, które otwierają elementy akceptacji i pozwolenia, które naturalnie wprowadzą was w poczucie pokoju, którego pragniecie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/08/08/daily-message-thursday-august-8-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o