Energie Portalu Bramy Lwa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Energie Portalu Bramy Lwa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani widząc was wszystkich, którzy harmonizują swoje czakry i otwierają się aby otrzymywać transmisje energetyczne nadchodzące w tym czasie Portalu Bramy Lwa. Wszyscy jesteście tak wspaniałymi ucieleśnieniami dla tych energii i to jest tak jakbyście ćwiczyli dla tych większych momentów w roku kalendarzowym, kiedy wszyscy jesteście świadomi wyrównania energii. Świetnie sobie poradziliście ze wszystkimi energiami prowadzącymi do tego najbardziej intensywnego okresu Bramy Lwa.

Wykazaliście swoją gotowość do radzenia sobie z większą ilością. Teraz, ekscytująca część przychodzi ponieważ możecie robić wszystko co chcecie robić z energiami, na które się otworzyliście. Możecie stworzyć to co chcecie stworzyć. Więc jeśli prosicie innych aby powiedzieli wam na czym polega energia Bramy Lwa, nie podejmujecie wystarczającej inicjatywy. Musicie wzmocnić się i rozpoznać, że gdy nadarzy się taka okazja, jest to okazja dla was wszystkich aby stworzyć to czego chcecie doświadczyć, czego pragniecie dla swoich bliźnich i całej planety.

Jest to czas, w którym możecie zrobić więcej niż tylko podzielić się otrzymywaniem, ponieważ z pewnością jest to niewielka część populacji, która jest świadoma tych energii i wyrównań, które są przed wami. Zalecamy utrzymywanie pełnego nawodnienia i uziemienia, upewniając się, że przyjmujecie wystarczającą ilość odpoczynku i relaksu oraz upewnijcie się, że zakotwiczacie również te energie. Nie kierujcie ich tylko przez swoje fizyczne ciała. Skierujcie je w dół do swojej Matki Ziemi, gdzie może ona je roztoczyć i udostępnić tym, którzy nie są tak otwarci i świadomi tego co się dzieje w tym czasie.

Być może już poczuliście intensywność energii. Być może nadal chwiejecie się po ostatniej otrzymanej dawce, więc weźcie to pod uwagę. Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Czasami musicie pozwolić aby to co już otrzymaliście zagłębiło się nieco bardziej. Energie oczywiście będą nadal napływać a następna runda będzie nieco słabsza ale nadal bardzo silna. Radzimy więc abyście sami wyznaczyli sobie tempo i jak najlepiej wykorzystali to piękne doświadczenie. To także wspaniały czas na współtworzenie. Porozmawiajcie ze sobą o tym co chcecie stworzyć, bo na pewno możecie i na pewno będziecie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-lions-gate-portal-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o