Umysł i emocje ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Umysł i emocje ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy w pełni zafascynowani zdolnością ludzkości komplikowania czegoś co w swej istocie jest proste. To nie całość was sprawia, że coś jest skomplikowane. Tylko wasz umysł robi takie rzeczy. Dlaczego wasz umysł sprawia, że coś jest bardziej skomplikowane niż to jest w rzeczywistości? Więc, krótko mówiąc, wasz umysł zwykle chroni wasze ego. Wasz umysł chroni tę część was, która odczuwa emocje i chroni was od konieczności odczuwania tych emocji. Wasze emocje wszak, czasami są dość przytłaczające a ego chce przetrwać.

Dlatego ego będzie używać narzędzia, umysłu, aby chronić siebie, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy, od odczuwania  emocji. Te niskie emocje mogą spowodować, że będziecie czuć się tak źle, że zwiniecie się w kulkę, na podłodze, nie będąc w stanie funkcjonować. I jeśli nie jesteście w stanie funkcjonować, nie możecie zrobić tego co jest potrzebne aby przetrwać. A ego chodzi tylko o przetrwanie. Oto dlaczego wszyscy macie ten aspekt siebie i dlaczego było tak trzeba utrzymać się w rzeczywistości, której doświadczaliście. Gdybyście nie dbali tak bardzo o przetrwanie to nie moglibyście odczuwać rzeczy w sposób w jaki to robicie.

A wasze Wyższe Ja i wasza Dusza oboje chcą abyście czuli. One wiedzą, że celem doświadczania jest sprawić abyście czuli coś, cokolwiek. Ale ego i umysł są bardziej skoncentrowane na przetrwaniu, więc umysł sprawi, że coś stanie się skomplikowane, że utrzyma was w waszym mentalnym ciele. A jeśli jesteście w swoim ciele mentalnym, z mniejszym prawdopodobieństwem będziecie uziemieni w swoim fizycznym ciele i z mniejszym prawdopodobieństwem będziecie czuć, co dzieje się w waszym ciele emocjonalnym. Za każdym razem gdy czujecie, że uczestniczycie w umysłowej gimnastyce, starając się zrozumieć co oznaczają te liczby na przykład, możecie chcieć sprawdzić swoje czakry.

Warto poświęcić więcej uwagi na to, że nie pozwalacie sobie czuć, że boicie się czuć. Gdy coś boli, to boli. A gdy nie chcecie zmierzyć się z czymś, zwykle zrobicie wszystko co w waszej mocy aby nie mieć z tym do czynienia. Niektórzy ludzie zwracają się do powtarzających się działań lub dowolnego typu działań, na których mogą się skupić aby nie czuć co dzieje się wewnątrz. Zwróćcie uwagę na swoje myśli, działania a nawet słowa, bo najczęściej są to wskazówki, które pozwolą wam wiedzieć co dzieje się wewnątrz was, co potrzebuje aby się tym zająć.

W pewnym momencie trzeba poczuć swoje emocje a im dłużej odkładacie aby je odczuwać, tym bardziej intensywne stają się. Dlatego przepisujemy regularne kontrole. Chcemy abyście wiedzieli co dzieje się wewnątrz was, abyście mogli poczuć emocje, przejść obok nich i dostać się do dobrych rzeczy. W środku zawsze są przyjemne wibracje, które również czekają aby je poczuć i doświadczyć.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-mind-emotions-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o