System gwiezdny Oriona ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

System gwiezdny Oriona ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zwiększaliśmy ilość energii, którą wysłaliśmy aby was wspierać i jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc zobaczyć jak wielu z was otworzyło się na to. Wiemy, że macie tendencję do otwierania się aby uzyskać więcej kiedy macie do tego powód, na przykład Portal Bramy Lwa i dlatego korzystamy z tego i wpuszczamy ukradkiem trochę więcej energii. Możemy także zauważyć jak dobrze jesteście w stanie przyswoić energie pochodzące z naszego systemu gwiezdnego a także monitorujemy jak dobrze przyswajacie energie z innych systemów gwiezdnych.

System Oriona, na przykład, jest bardzo zawiły ze względu na brak zaufania, który wszyscy macie do energii Oriona. Większość z was nie jest świadoma tego braku zaufania ale wasza podświadomość wie, że macie doświadczenie w tym układzie gwiezdnym i ile traumy wynieśliście z tych wcieleń z Oriona. Zauważyliśmy także, że są chwile kiedy będziecie odbierać i przyswajać więcej energii z Plejad, ponieważ zdajecie sobie sprawę jak uzdrawiająca ona jest. Na dłuższą metę powiecie “tak “wszystkim różnym energiom z różnych systemów gwiezdnych i będziecie w stanie przyswoić wszystkie energie i stać się swoimi kompletnymi galaktycznymi “Ja”.

Często okaże się, że najlepsze emocjonalne energie przychodzą do was z naszego systemu gwiezdnego, a to z powodu bardzo przyjemnych wspomnień, które macie z inkarnacji tutaj. Zawsze byliśmy pokojowym społeczeństwem. Zawsze dążyliśmy do duchowego oświecenia i to jest także duża część tego co robicie teraz na Ziemi, kiedy świadomie wspinacie się w piąty wymiar.

Naprawdę chcemy abyście otworzyli się na systemy gwiezdne, które były domem dla większości waszych traumatycznych doświadczeń i zapraszamy was aby zrobić to świadomie. Czasami wydaje się, że widzicie zły sen lub koszmar, kiedy zdajecie sobie sprawę z pewnych doświadczeń, które miały miejsce w innych częściach galaktyki. Ale też zrozumiecie jak to jest przydatne i jak konieczne jest oczyszczenie i jak dużą częścią jest to waszej ewolucji i przebudzenia. I dzięki pozwoleniu dla większej energii Oriona można również udzielić sobie więcej dostępu do Plejadiańskiej, Syriańskiej i Arkturiańskiej energii.

Możecie i będziecie przywoływać to co trzeba przywołać z tych pozaziemskich wcieleń, dokładnie tak samo jak będziecie przywoływać wszystkie swoje doświadczenia z ET, które mieliście na swej matce Ziemi, w tym i każdym innym życiu. To imponująca podróż, w którą wyruszyliście ale zawsze pamiętajcie, że macie pomoc od nas, Archaniołów, Wniebowstąpionych Mistrzów i wielu innych istot Światła i miłości, które tylko chcą pomóc. Jesteście silni i jesteście w stanie poradzić sobie z tym wszystkim. Widzieliśmy to raz za razem w ludzkości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-orion-star-system-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o