Dokonywanie zmiany powoli ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Dokonywanie zmiany powoli ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy ogromnie podekscytowani tym, że możemy być częścią tej podróży z wami wszystkimi, którzy jesteście tak mocno zakorzenieni w swoich czwartowymiarowych zachowaniach. Chcemy bardzo wciągnąć was do piątego wymiaru a jednak rozumiemy również wartość doświadczania powolnego ruchu w górę. Dlatego z przyjemnością delikatnie was szturchamy i zachęcamy abyście wznieśli do swojej pięciowymiarowej wersji.

Salutujemy wam za to, że macie dokładnie tyle ile potrzeba aby odbyć tę podróż. Jesteście pięknymi istotami miłości i światła i jesteście tam aby doświadczyć samych siebie, mimo że wokół jest mnóstwo ciemności i nienawiści. Wyzwaniem jest abyście pozostali skupieni na tym co jest wewnątrz was i co jest pełne i czyste, to jest to co zawsze będzie dla was najlepsze. Nigdy nie poczujecie, że ostatecznie chcecie poczuć przez dopadnięcie wroga, który działa w ciemności.

Zawsze będziecie ewoluowali i wznosili się kiedy rozpoznacie co jest na zewnątrz jednocześnie będąc wewnątrz was, a kiedy przyjmiecie takie podejście do życia otworzycie się na znacznie więcej. Nie musicie ograniczać siebie ani swoich doświadczeń ponieważ nie budujecie wokół siebie bańki i nie obniżacie wibracji próbując uzyskać jakąś sprawiedliwość. Jesteśmy istotami, które ewoluowały i wznosiły się w układzie gwiezdnym, w którym większość ludzi żyje jak wasi tybetańscy mnisi. Tak więc wiemy z pierwszej ręki jak korzystne jest skierowanie się do wnętrza aby  odczuwać i rozszerzać się.

Oczywiście w naszym systemie gwiezdnym nigdy nie stawialiśmy czoła ciemnościom tak jak wy lub tak jak istoty wcielające się w systemie gwiezdnym Oriona, ale jesteśmy przykładem dla was wszystkich, którzy chcą przyjść i spotkać się z nami w szczęśliwym miejscu, w miejscu bezwarunkowej miłości, współczucia i przebaczenia. Są one ścieżką do wstąpienia do piątego wymiaru a wy wykonujcie ciężką pracę i dźwigacie ciężary.

Czujemy się jak cheerleaderki i wiemy, że czasami chcecie pogrozić nami pięściami i powiedzieć nam jakie to niesprawiedliwe a my możemy to zaakceptować. Nie będziemy wymieniać się z wami miejscami, nie teraz, ale zaufajcie nam kiedy powiemy, że następnym razem będziecie cheerleaderkami a my będziemy tymi w niższych wymiarach walczącymi z całym brudem i bagnem fizycznego istnienia. Wiemy, że może to nie być dla was zbyt pocieszające ale mamy nadzieję, że to pomoże.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/shifting-slowly-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o