Wielki eksperyment Ziemia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wielki eksperyment Ziemia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników eksperymentu jakim była i nadal jest planeta Ziemia. Ziemia została zasiana przez istoty z całej galaktyki i z poza niej i spójrzcie jak udaje wam się zharmonizować wszystkie te energie. Oczywiście było to trudne. Było wiele problemów, w tym próby ludobójstwa i utraty gatunków zwierząt ale wciąż jesteście, unosząc się w kosmosie, wciąż znajdujecie sposób aby to działało, pomimo wszystkich różnic i wszystkich innych waszych wysoce naładowanych emocji.

Jest to coś z czego można być bardzo dumnym. Z pewnością na Ziemi dzieje się wiele rzeczy, z których nie należy być tak bardzo dumnym ale prawda jest taka, że ​​ współistniejecie, może nie z taką akceptacją, przebaczeniem i bezwarunkową miłością jak kiedyś ale przynajmniej ci z was, którzy są przebudzeni wiedzą, że to jest cel. Coraz więcej ludzi budzi się każdego dnia więc nie musicie się martwić, że sami musicie dźwigać ciężary. To było i zawsze miało być wysiłkiem grupowym dla wszystkich różnych energii obecnych na Ziemi.

Wszyscy próbujecie czegoś co ma gigantyczne implikacje. Efekt domina będzie odczuwalny w całej galaktyce gdy na Ziemi zapanuje pokój, a na Ziemi zapanuje pokój. I nie mówimy o setkach lat od teraz. Mówimy o następnej dekadzie. Tak dużą ilość energii pokoju pobieraliście i wytworzyliście z wewnątrz siebie.

I oczywiście macie pomoc swoich królestw roślin i zwierząt. Macie pomoc wielu istot pozaziemskich i macie pomoc wielu niefizycznych kolektywów i istot, takich jak my. Jednak nie mamy takiej obsesji na punkcie mety, że nie możemy cieszyć się tą chwilą wdzięczności. Przebyliście tak daleko aby być w czwartym wymiarze i na granicy przejścia do piątego. Pogratulujcie sobie. Poklepcie się po plecach i wiedzcie, że będzie lepiej i będzie łatwiej, a wy wszyscy jesteście ogromną częścią tego.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-great-earth-experiment-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o