[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 12 sierpnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 12 sierpnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, chcemy abyście zrozumieli, że każdy ruch jest ruchem do przodu. Niezależnie od tego czy jesteście całkowicie oddani swojej ścieżce duchowej, czy też odkrywacie czym ona nie jest, gromadzicie informacje, które pozwalają wam zdecydować co rezonuje z wami i jak chcecie wyrazić siebie.

Nawet jeśli ktoś pozornie podejmuje jedną złą decyzję za drugą lub jest całkowicie w oporze na wzrost, w końcu dotrze do miejsca tak bolesnego, że się podda i wtedy nastąpi wielki ruch do przodu. Kiedy niemożliwe staje się pozostanie niezmienionym ludzie stają się nieoporni, co otwiera możliwość ekspansji i szybkiego przyspieszenia na swojej drodze.

Wspaniałą wiadomością jest to, że nie można się do tego zabrać nieprawidłowo. Niezależnie od tego czy ewoluujecie poprzez szybki wzrost, powolny rozwój, czy poprzez dokładne badanie tego czym to nie jest, wszystkie one doprowadzą was do miejsca o większej jasności i ekspansji.

Dla niektórych jest to szybsza ścieżka bezpośredniego wzrostu. Dla innych będzie to spowodowane katalizatorem ciemnej nocy duszy. Ale dla was wszystkich, bez względu na tempo i metodę, wasze doświadczenia dostarczają informacji, które pozwalają uzyskać jasność i ostatecznie posunąć się naprzód, na wszelkie sposoby, które są dla was najbardziej skuteczne. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/08/12/daily-message-monday-august-12-2019/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o